Става интересно! Гаджето на Соу към Николета Лозанова: Той е само за мен! (СНИМКИ)

"Али Соу е само за мен". С тези думи гаджето на нападателя на ЦСКА Габриела косвено предупреждава Николета Лозанова да стои далеч от голмайстора на "червените".
Лозанова засне гореща фотосесия със Соу, на която двамата са в опасна близост. Половинката на вратаря на "Левски" Николай Михайлов както винаги изглежда съблазнително. Някои дори заподозряха, че може да съблазни нападателя на кръвния враг на „сините“.
Вижте тази публикация в Instagram.United with @ballistic_sport ????
Гаджето на Соу побърза да отговори с още по-скандална снимка. На нея Габриела е яхнала Соу край басейн и с ръце е обвила пакета му. „Само за мен“, казва Габи и за пореден път се обяснява в любов на нападателя.
Вижте тази публикация в Instagram.Only For Me I Jus Brought Special Sand To The Beach ???????? -Huncho
Тяхната връзка бе разкрита преди няколко месеца, като двамата не показват никакви задръжки. Те публично се натискат по плажове и заведения и нямат нищо против да показват горещата си любов. Но преди няколко дни Али засне предизвикателна фотосесия с Николета, която отприщи стотици коментари. Феновете припомнят завоеванията на Лозанова, която открай време има слабост към футболисти. Фотосесиите с играчи на ЦСКА също не са новост за Николета. Още преди 10 години тя се натиска с бившия вратар на „червените“ Иван Караджов.
От своя страна Соу не изглежда особено впечатлен от 32-годишната бившата плеймейтка. Той приема фотосесията професионално и за него това е просто работа.
Соу изключително държи на гаджето си Габи и двамата са почти неразделни в последните месеци. Именно Габи е причината нападателят да не продължава да иска да бъде продаден в чужбина, въпреки сериозния интерес към него от чуждестранни клубове, писа "България Днес".
Вижте тази публикация в Instagram.You like that
Прочети цялата публикация



Тръмп вероятно наистина ще нападне военно Куба
"Зоната на смъртта" в Украйна: дронове гонят хора като дивеч
Хелена Бонам Картър на 60 г.: Много по-щастлива съм сега, отколкото в младините си
Атаки дълбоко в Русия: "Нова фаза на войната в Украйна"
Тина Търнър пише ужасяващо послание два месеца преди смъртта си
Хулио Веласкес: „Ще кажа още веднъж, че съм горд да съм част от този клуб"
Ейса Гонсалес и Григор Димитров: Любов сред лукса на калифорнийското й ранчо
Николета Лозанова с анорексия? (СНИМКИ)
Как китайските сателити помагат на Иран във войната със САЩ
Си и Тръмп: в очакване на "фантастично бъдеще заедно"
Станаха ясни и всички възможни съперници на Лудогорец в Лигата на конференциите
Разкриват временни трамвайни и автобусни линии за Задушница в София
Бивш защитник на Славия: В България има добри играчи и нивото на футбола е добро
Букайо Сака: Арсенал е готов да напише история
Легенда на Бразилия обяви фаворита си за сблъсъка между ПСЖ и Арсенал
Кварацхелия: Можем да победим всеки съперник
Борислав Матеев: Необходима е пълна прозрачност и икономически анализ по казуса с АГ „Весела“
МФ: Бюджетният дефицит възлиза на 1,76 млрд. евро към края на април
Черешова Задушница е - ден за поклон пред душите на близките, които сме загубили
Цончо Ганев: Министър-председателят Радев върви след събитията