Иван Владимиров-Нав разсмива и замисля с новата си "вегаска"книга

Психологът Иван Владимиров-Нав е решил да ви въздейства и с друга своя дарба – като писател.
Тази вечер от 18:30 представя книгата "Вегаски истории за мистици и простаци" с подобаващо чувство за хумор и пикантни подправки от 10-те си години в Лас Вегас.
В ролята на водещ в клуб "Строежа" ще е "лошият" от "Братя" (и добрият от "Сленг") Владимир Михайлов, съученик на автора. Откъси ще четат Иво Димчев, Тео Чепилов и Александър Митрев, но не само.
След представянето ще свири Свилен от група „Остава“.
„Историите са от Лас Вегас, вегаски, на вегани“, уточни с типичното си чувство за хумор писателят психолог пред Радио София. „Историите са истински, смешни, на моменти – просташки, но не самоцелно, а защото отразяват един начин на живот.“
Разказите са кратки и по думите на Нав е вкарал и нещо от психологията, която е изучавал, практикувал и преподавал.
В допълнение от достъпните отзиви предлагаме този на Калин Терзийски:
"Отдавна търсех някой, който да ме разсмее така, че да се замисля. И замисляйки се – да почна да се смея пак.
Това са правили за мен в потъналото в прах минало такива като Кърт Вонегът, Станислав Лем, Дъглас Адамс, Тери Пратчет. Но винаги ще имам и една отделна ниша в паметта, предназначена за великия Даниил Хармс.
И ето, появи се един млад мъж, мускулест (което е доволно съмнително) и ерудиран (което е обикновено досадно), който успя да върне спомените ми за тези гиганти. Това беше Иван Владимиров.
А „Вегаски истории“ е чисто и просто блестяща книга. Вулгарна, лирична, умна, смешна, мръсна и весела. Оле!"
Чуйте още от звуковия файл.
Прочети цялата публикация



1209 фотографии и 10 столици представят сърцето на Европа
Йорданка Христова откровено за домашното насилие: Георги ми счупи носа
Бивш защитник на ЦСКА: Надхитрих Дембеле, с голям кеф се радвахме на „Герена“
Саркози публикува дневник за 20-дневния си престой в затвора
Отровата на болшевизма, заложена в корените му
Министър Иван Иванов: Въвеждането на национални и регионални планове за партньорство за всяка държава членка предвижда многогодишната финансова рамка на ЕС
"Мислещата машина" е Книга на годината на "Файненшъл таймс"
„Глембаеви“ в Народния театър: История за една фамилия, много тайни и морал на ръба
Вигенин и Пенкова организират публичен дебат за следващия дългосрочен бюджет на ЕС и възможностите пред България
Костадин Филипов: Рискът да бъдеш българин край Вардар
Автогол директно от корнер носи аванс за Арсенал срещу Уулвс
Петко Христов бе отличен за мач номер 100 с екипа на Специя
Весела Лечева от Самоков: БОК е една от пленените институции
Евертон Бала от Левски посрещна първороден син – Луан
ПСЖ надви Метц в голово шоу
Весела Апостолова, "Publicis Groupe България": От големи имиджови кампании брандовете минават към персонализирани активации
Среброто е удвоило стойността си: Поддържа ли златото същото темпо
Шестима миротворци на ООН от Бангладеш загинаха при удар с дрон в Судан
Оксфорд Юнайтед отстъпи на Престън без участието на Филип Кръстев
Списък с журналисти "за чистене" предизвика всеобщо възмущение, ГЕРБ и ПП-ДБ го осъдиха