Нова кампания “До всеки истински играч, стои друг играч“ за една от най-успешните бетинг комапнии в България efbet

Международният бранд efbet съвсем наскоро отбеляза 30-годишнина. Дори и в момента можем да забележим присъствието на 30% повече бонус, релевантно с годините професионална практика на рожденика, а през януари стартира мащабна кампания с едни от най-разпознаваемите лица в България.
Като генерален спонсор на родното футболно първенство ‚efbet Лига‘ и редица други спортни федерации и имена, очаквано е операторът да избере български спортисти и звезди. Главни действащи лица в рекламното видео и цялостната комуникация са Николета Лозанова, Ники Михайлов и Валери Божинов, като основен лайт мотив на рекламата е “До всеки истински играч, стои друг играч“.
Кампанията, започнала с тийзър, е дело на една от най-успешните творчески агенции „Saatchi & Saatchi”, а последвалите коментари и отзвук в интернет пространството (и не само) са доказателство за големия интерес и качеството на продукцията. Предимно позитивно, шеговито, а дори и мотивиращо е въздействието, което предизвика 40-секундното видео.
Освен имиджовата кампания и все по-атрактивните бонуси и предложения, efbet предлага и тематични игри и предложения. Например този февруари във връзка провеждането на Australian open /8-21 февруари/, както и месецът на любовта, българският букмейкър тематично подарява 28 тенис ракети HEAD – висок клас. Играта се провежда във Facebook профила на букмейкъра. Логично периодът на играта съвпада с датите на турнира, а споменавайки месеца на любовта - разбира се е помислено и за двата пола, както за силния, който най-често се асоциира със спортните събития и залагания (за участие за една от 14 мъжки тенис ракети), така и за нежния пол (за участие за една от 14 дамски тенис ракети). Пълните условия на играта може да видите в страницата на efbet, където на 25 февруари ще бъдат обявени и спечелилите, или тук.
Прочети цялата публикация



Ивелин Попов: Българският футбол се нуждае от честност и прозрачност
Трусът в турската опозиция, който заплашва Реджеп Ердоган
Ердоган – двуликият „Янус“ от Анкара
Глен Хюз на 75: Рок легендата празнува юбилей след тежко решение
Юмрукът и ритникът с кубинка срещу закона – кой е по-силен?
Бъдещето на Газа: Мирен план или нова война за Близкия изток?
Време е за дехамасизация
Кой е Абас Арагчи и защо днес светът следи всяка негова дума?
Гонзо обяви новия шеф на съдиите и защо Лудогорец няма да плаща компенсация
Елена Поптодорова пред ФАКТИ: Решението за американските самолети е взето – време е да покажем, че сме надежден съюзник
Мощен старт за Барселона в Ла Лига: вкара 5 гола като гост
Дебютант спаси ПСЖ от загуба на старта на Лига 1
Западнонилската треска е обхванала 12 държави в Европа
Хебър взе реванш от Черноморец
Скандинавски удар по ФИФА: Инфантино губи доверие
Янтра не допусна грешка срещу Спортист Своге
Цанко Цанков победи Ла Манша!
Пиано и микрофон на Фреди Меркюри ще бъдат предложени на търг през октомври
Ирански хакери блокираха енергиен обект във Великобритания
Зеленски след селфи с балтийската осморка: Киев не е участвал в саботажа на "Северен поток"