Актьор от "Откраднат живот": Не ви трябват фитнеси!

Фитнесите може и да са отворени, но истината е, че в последно време всички разширихме представите си за тренировки, спорт и свободно време. Много хора оборудваха домовете си и тренират с онлайн клипчета съвсем пълноценно. Но пролетта е тук, времето е хубаво, а възможностите за активности се увеличават с всеки изминал ден. Точно за тези възможности говори и актьорът Филип Буков, познат ни като д-р Хаджихристев от "Откраднат живот".
"Не ви трябват фитнеси и ресторанти. Вземете си храна и се разходете в планината. Спортът е здраве, природата - също", призова той.
Ако решите да последвате призива на Буков през уикенда, той има и още една препоръка към вас: "И не забравяйте, боклуците в раницата и обратно в София!".
View this post on Instagram
А Филип Буков не просто обича спорта, за него това е буквално начин на живот. "За щастие, времето се затопля и сега може да се спортува навън. Тичам в Борисовата градина, карам колело, ходя на спортните площадки, където има лостове и успоредки. Така че успявам да задоволя нуждите си", разказа Буков.
Иначе Буков от малък тренира и бокс, като дори е бил част от националния ни отбор. Така се среща и с Тервел Пулев, чийто спаринг партньор е.
Прочети цялата публикация



Арестуваха турския актьор Джан Яман
Мариана Маринова описа живота си във Венецуела с две думи: постоянен страх
Дъщерята на 88-годишния Челентано: "Татко сякаш е на 40 г., с мама още са влюбени."
Актьорът Павел Владимиров сигнализира за долна кражба (ВИДЕО)
Кеворк Кеворкян: Очаквайте грухтенето от съешаването
Георги Тошев сподели ценен съвет от Далай Лама
Катрин Кели Ланг, известна у нас като Брук от "Дързост и красота", ще снима сериал в България
Вдовицата на американската хорър звезда Джеймс Рансън проговори след смъртта му
Стана ясна причината за внезапната смърт на актьора Джеймс Финли Рансън III
На 46 години внезапно издъхна Джеймс Рансън, изиграл ролята на Зиги Соботка в сериала "Наркомрежа"
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал