Криско кандидатства с кючек за Евровизия 2022

Хитмейкърът Криско ще се пробва на песенния конкурс Евровизия догодина. Това съобщи самият той, след като обяви името на новата си песен, пише вестник "Монитор".
Желанието му да се яви на Евровизия 2022, разбира се, е в кръга на шегата. Поне що се касае премиерното парче Balenciaga Kuchek. То ще се появи на бял свят навръх Гергьовден. А за изпълнението му изпълнителят на „Да или не“ отново влиза във второто си сценично Аз – Крисанди.
От постера на новия кючек става ясно, че Криско отново ще дефилира с дълга коса и манталитета, който видяхме във видеото към „Кавала“, което засне с Галена.
За „раждането“ на Крисанди певецът от Габрово съобщи преди седмица. Тогава той обясни, че причина за това е усмивките, които е провокирал своеобразният персонаж с първата си песен.
View this post on Instagram Прочети цялата публикация



Джевдет Чакъров, синът му и една история за овладян бизнес
Кръстю Лафазанов днес става на 65 г.
80 години от рождението на Джон Лоутън: Рок легендата, която нарече България своя втора родина
Шефът на "Евровизия": След Канада оставяме вратата отворена и за други страни
Иран следва стратегия на пресметната ескалация с цел да разшири конфликта, без да предизвика пълномащабна война
Първи сме в ЕС по брой пушачи на глава от населението
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело
Нетната миграция към Германия намалява! Все повече работници от новите страни членки на ЕС се завръщат по родните си места
"Варварство": руски дронове преследват цивилни по улиците
Рома преговаря за аржентински национал от Атлетико Мадрид
Манчестър Сити надви Звездите на К-Лигата в Сеул
Новак във Висшата лига осъществи рекорден трансфер
Гбамен: Знаем какво трябва да направим срещу Макаби
Словения също намалява мощността на АЕЦ
Иран и Оман договориха нов маршрут за корабоплаване през Ормузкия проток
ДБ призова Гълъб Донев да защити Пловдивския панаир от Гергов
Антисемитски акт или словесен конфликт: какво се знае за случая с еврейски младежи в Банско