Есил Дюран загърби чалгата

Есил Дюран е започнала работа в Сатиричния театър в София, пише HotArena.
Певицата, която отдавна напусна „Пайнер”, няма желание да се занимава повече с чалга и предпочита да наблегне на считания за по-престижен стил, в който пее от години, а именно джаза.
Един от феновете ѝ бил шефът на Сатирата – Калин Сърменов, който я е поканил да пее в Сатирично кабаре, представяно от известно време в театъра.
В него се изявяват почти всички актьори на Сатирата, а Албена Михова представя пародии на реклами между отделните им изпълнения.
Есил се появява пред публиката като специален гост със собствена програма от джаз парчета.
Прочети цялата публикация



Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Ще премине ли чалгата от „Арена София“ към стадион „Васил Левски“ или вече няма накъде по-нагоре?
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
От първо лице: Чудо, което извисява.... С болка за унизената българска култура
Съдът остави в ареста 21-годишния шофьор след катастрофата с две жертви в Мездра
Съдът остави в ареста 20-годишния шофьор, от чийто удар загинаха момиче и момче край Мездра
Гласът на народа! 75% от израелците се боят, че атаката на "Хамас" от октомври 2023 г. може да се повтори
Легенда на Бундестима разкритикува представянето на Мондиала
Григор Димитров и Серина Уилямс в сърдечна прегръдка (видео)
Две ключови звезди на Испания под въпрос до края на Мондиал 2026
Scorpions отбелязва 60 години от създаването си с юбилейно шоу в София
Изтекъл срок, липса на документи и грешни етикети: БАБХ възбрани близо 5 тона храни