Есил Дюран загърби чалгата

Есил Дюран е започнала работа в Сатиричния театър в София, пише HotArena.
Певицата, която отдавна напусна „Пайнер”, няма желание да се занимава повече с чалга и предпочита да наблегне на считания за по-престижен стил, в който пее от години, а именно джаза.
Един от феновете ѝ бил шефът на Сатирата – Калин Сърменов, който я е поканил да пее в Сатирично кабаре, представяно от известно време в театъра.
В него се изявяват почти всички актьори на Сатирата, а Албена Михова представя пародии на реклами между отделните им изпълнения.
Есил се появява пред публиката като специален гост със собствена програма от джаз парчета.
Прочети цялата публикация



Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Ще премине ли чалгата от „Арена София“ към стадион „Васил Левски“ или вече няма накъде по-нагоре?
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
От първо лице: Чудо, което извисява.... С болка за унизената българска култура
Радев не е спрял нищо за мантинелите, които неговият Шишков пусна в служебния му кабинет през 2022 г.
Архивът на закритата антикорупционна комисия или части от него може да са изчезнали
Тухел: Сака е готов за мача с Панама
Ръсел надделя над Антонели в третата сесия на "Шпилберг"
Калояна Налбантова с трета поредна победа и сигурен медал в САЩ
Недоволни жители на бургаския квартал "Сарафово" излязоха на протест
Петролен танкер е ударен от „неидентифициран снаряд“ в Ормузкия проток
Туристите по Северното Черноморие са с 35% по-малко през юни