Най-новото от света на къмпинг туризма ще бъде представено в България на изложението "Къмпинг и караванинг експо 2021"

Премиери на нови модели ваканционни превозни средства, туристически автомобили, мотоциклети, палатки, къмпинг оборудване и аксесоари очакват посетителите на най-голямото събитие за годината в сферата на къмпинга, караванинга и аутдора в България.
Къмпинг и караванинг експо 2021 ще се проведе от 14 до 16 май. Тазгодишното пролетно издание за първи път ще бъде с продължителност от три дни и ще се проведе на рекордно голяма площ – 4000 кв. м. на паркинга на магазин Метро, София 1. В него участие ще вземат над 40 изложители от България и Турция, които ще представят на живо последните тенденции в бранша и ще осигурят за посетителите на място много атрактивни оферти и отстъпки за повечето от представените на изложението експонати и продукти.
Организаторите на Къмпинг и караванинг експо 2021 са подготвили много изненади за посетителите. Гостите на изложението ще могат да вземат участие в томбола с голяма награда - безплатен уикенд с кемпер в желана от тях дестинация. Необходимо е само всеки посетител на събитието да попълни и пусне талон за участие в томболата. Тегленето на печелившите ще се проведе в края на изложението Къмпинг и караванинг експо в неделя, 16 май.
Къмпинг и караванинг експо 2021 „отваря врати“ за най-новото от света на къмпинг туризма абсолютно безплатно за българската публика. Посетителите на изложението ще имат уникалната възможност да видят много премиери за нашия пазар представени от болшинството партньори, сред които Camperissimo, Volkswagen лекотоварни автомобили, кемпер център – Hymer Bulgaria и други.
На щанда на организаторите на Къмпинг и Караванинг Експо гостите ще могат да получат безплатно копие от новото издание на Къмпинг пътеводител на България. Той съдържа информация за 34 подбрани къмпинга, разделени в 7 маршрута и над 120 туристически атракции. В Къмпинг пътеводителя на България могат да бъдат намерени талоните за участие в игра с над 16 награди, сред които още един безплатен уикенд с кемпер. Наградите се теглят 5 пъти в годината.Прочети цялата публикация




В Чешко нe e ли по-труднoвато „да се спретне майдан”?
Новото страховито оръжие на Москва! Какво представлява руската ракета "Буревестник"?
България показва изкуството на винения туризъм пред света – в Пловдив започна 9-та Глобална конференция на UN Tourism
Кампания "Да бъдеш баща" се провежда в Казанлък, Павел баня и Мъглиж
Защо се разочаровах от Тръмп: Денис Ризов пред ДВ
Заради бандите: Швеция иска да вкарва 13-годишни в затвора
Писателят Виктор Ерофеев: "Европа вече не обединява хората"
Пловдив се готви за 11-ото издание на Plovdiv Jazz Fest
Кристиян Шкварек: През 2032 г. да празнуваме 1400 години България
Очаквам протести в сектор "Земеделие"
ЕК задържа временно плащането на 215 млн. евро за България по ПВУ
Близки до Орбан купиха най-четения вестник в Унгария, журналисти говорят за натиск
Еврокомисията ще плати 215 млн. евро по-малко на България заради антикорупционната комисия
През есента и зимата искаме да спим повече: учените обясниха защо се случва това
Украйна внася газ през България, за да поддържа мрежата си след руските удари
Парламентът отхвърли решение за одържавяването на "Лукойл"
Депутатите отхвърлиха идеята за одържавяване на „Лукойл“
Служител на ДФ „Земеделие“ спипан в крачка с подкуп от 1000 лева
Руски опозиционер осъден да работи 420 часа за обществото
Путин нареди да се подготвят ядрени опити