Меган Фокс разгорещи страстите с дързък тоалет (СНИМКИ)

Меган Фокс безспорно е от онези изкусителни представителки на нежния пол, които са способни да откраднат всеобщото внимание дори на големи събития със стотици гости. Светлооката брюнетка, превърнала се в повелителка на мъжките фантазии още през 2007 г., когато на голям екран излезе първата част на филма "Трансформърс", определено знае как да направи от всяка своя поява на червения килим истинска сензация, която да я постави на кориците на списания и вестници.
Като доказателство за това твърдение спокойно може да се приеме церемонията по връчването на наградите "Billboard", състояла се преди два дни, по време на която горещият сексапил на актрисата я открои от всички останали звезди, застанали под ярките светлини на прожекторите в "Microsoft Theatre", Лос Анджелис, пише life.dir.bg. Тогава половинката на Machine Gun Kelly, който спечели статуетката за най-добър рок изпълнител, за пореден път демонстрира завидната си фигура, благодарение на която в миналото тя бе провъзгласена за световен секссимвол, украсил кориците на множество уважавани списания, сред които "GQ", "Elle", "Maxim", "FHM" и др.
За специалната вечер тя се бе спряла на силно изрязан черен тоалет с етикет "Mugler", накарал мнозина да извърнат глави след нея, тъй като той излагаше на показ голяма част от плътта ѝ. Дрехата, чиято цел според задокеанската преса бе по-скоро декоративна, тъй като оставяше съвсем малко на въображението, приличаше повече на бански костюм, към който е добавена прозрачна пола в същия цвят, стигаща почти до глезените ѝ.
Вижте тази публикация в Instagram.Провокативната ѝ визия, акцентираща върху деколтето на красавицата, се допълваше от сандали на висок ток, изработени от "Jimmy Choo", а единствените бижута, които тя носеше, бяха обеци тип "халки", останали почти скрити от фотографските обективи заради дългата ѝ коса, оставена да пада свободно по нейните рамене.
Вижте тази публикация в Instagram.Единственото нещо, което можеше да конкурира дързостта на роклята ѝ, ако изобщо е възможно облеклото да бъде определено по този начин, бе своеволното поведение, което двамата с музиканта, чието истинско име е Колсън Бейкър, показаха пред камерите. Двамата предизвикаха не само силно вълнение, но и точно толкова смут още с пристигането си, когато след страстните си целувки, показали на множеството, че певецът е оцветил езика си в черно, Фокс най-демонстративно го хвана за слабините.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация



Цвети от Hell's Kitchen разпали страстите със секси СНИМКИ
Кейт Мидълтън отнесе критики за визията си (ВИДЕО)
Принц Хари и Меган танцуват за видео, заснето от дъщеря им
Жоан Лапорта остро осъди поведението на Мбапе
Никол Шерцингер разтопи мрежата с плажни СНИМКИ от Малдивите
Татяна изпраща 2025 г. с равносметка по секси бельо (СНИМКИ+ВИДЕО)
Хванаха Хари и Меган в гаф на коледната им картичка (СНИМКА)
11-ти пиар напусна принц Хари и Меган Маркъл след пореден скандал
След драмата с Кардашиян: PR експертът на Меган и Хари подаде оставка
Джесика Алба пусна СНИМКА по бански и кимоно от австралийски плаж
Италия: Списък на събития от голямо значение за обществото
Алавес постигна важен успех над Бетис в Ла Лига
Александър Николов реализира 30 точки, но отборът му загуби
Рома и Милан завършиха наравно на „Олимпико“
Собствениците на Leica обмислят да продадат компанията за 1 млрд. евро
Спалети: Мачът беше отворен през цялото време
Вълците от Чернобил мутираха и станаха устойчиви на рак
Google вече знае почти всичко за теб – и току-що го превърна в суперсила
Ливърпул промени решението си - спира трансфер на свой играч
Конте: За първи път в кариерата ми пуснах играч, когото никога не съм гледал