БНР | 17.07.2021 04:51:02 | 214

Локомотив (Пд) би Хебър с 1:0 в последната контрола

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши контролите с победа. “Черно-белите” записаха 1:0 над Хебър (Пазарджик) на “Лаута”. Единственото попадение бе дело на Конър Руан в 72-ата минута.

В 10-ата и 17-ата минута Хебър на два пъти пробва изстрели към вратата на Локомотив, но Пиргов се намеси без проблеми. В 28-ата се получи карамбол в наказателното поле на Хебър, топката стигна до Умарбаев, който не успя да се разпише с далечен удар.

В началните минути на втората част голови положения пред двете врати почти липсваха. В 66-ата минута Парвиз Умарбаев се озова на изгодна позиция и нанесе изстрел, стражът на Хебър бе на мястото си. В 72-ата минута Локомотив откри резултата. Бирсент Карагарен получи топката по десния фланг и центрира в наказателното поле, където Конър Руан засече за 1:0. Няколко минути по-късно скоростна контраатака на “черно-белите” завърши с изстрел на каращия проби Жонпол Аджала-Алексис.