Майкъла: Футболистите са най-виновни за сегашното състояние и са големите длъжници

Бившият футболист и изпълнителен директор на ЦСКА Георги Илиев се изказа остро по адрес на футболистите и част от запалянковците на ЦСКА - София. Пред “Тема Спорт” Майкъла коментира настоящата обстановка на “Армията”, както и инцидента със Стойчо Стоилов преди няколко дни.
„Играчите са най-виновни за сегашното състояние и са големите длъжници. Те много бързо трябва да се събудят и да влязат в час. Никой друг не е толкова виновен. Нито Любо Пенев, нито шефовете, нито феновете. Играчите трябва да докажат, че заслужават да носят червената фланелка, а може и качествата да са им такива, което вече ще е проблем. За съжаление новите не показват с нищо, че разбират къде се намират“, заяви Майкъла. Той осъди поведението на привържениците спрямо Стойчо Стоилов след мача с Лиепая.
„Това е грозен инцидент и не може да се случва в ЦСКА. Феновете не могат да определят клубната политика. Само собственикът решава кого ще назначава. Гриша Ганчев е сериозен човек и не вярвам да се стигне до драстични решения. Необходими са мерки и организация, които ще предотвратят следващи подобни сцени“, заяви Майкъла.
„Всичко ще дойде на мястото си, когато отборът започне да играе добре. На този етап представянето е трагично. Любо казва, че стоим добре, но аз не мисля така. Физически не стоим солидно. Разликата с миналата година е много голяма. Ние бяхме най-добре подготвеният физически отбор, а сега не е така. Прекалено много са и контузените“, каза още Георги Илиев.
Прочети цялата публикация



Казахстан нуждае от национална буржоазия, осъзнаваща и признаваща своята отговорност пред народа
Захари Сираков: Левски не направи нещо „уау“
В търсене на План Б: Съюзниците след Америка
Бюджетният риск стига до домакинствата и бизнеса. За първи път от Беров и Виденов държавата търси заем от гражданите
Някога Европа доминираше света, сега е жертва на велики сили
Тръмп иска да завземе петролната индустрия на Венецуела: възможно ли е това
Прокуратурата се заема с един от най-големите длъжници на Община Панагюрище!
Анжела Димчева: „Нужна е нова стратегия за развитие на културата“
Гари Каспаров: Западът се страхува от Трета световна война, но Путин вече води Четвърта!
ФАЦ: България е по-богата, отколкото изглежда
Тръмп за Иран: Само да са посмели да ударят наши бази - отговорът ни ще бъде невиждан!
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер