Филип Киркоров се срина в класацията по печалби

Филип Киркоров е спечелил $6,6 милиона за година. Поп звездата обаче падна от второ до пето място в рейтинга на най-добре печелещите звезди в Русия, пише standartnews.com.
Сега роденият в България певец е отстъпил среброто на младия рапър Егор Крид, с когото неотдавна записа дуета "Цветът на настроението е черен". Крид си е докарал 6,9 милиона. Първи в рейтинга е лидерът на група "Ленинград" Сергей Шнуров. Неговият годишен доход се оценява на 8,8 милиона. За частен концерт той и бандата му спазаряват от 150 000 до 300 000 долара.
Актуалния Топ 3 попълва известният Дима Билан, победителят от конкурса Евровизия 2008, с $6,8 милиона. На четвърто място, непосредствено преди Киркоров, е рапърът Баста с малко над $6,6 милиона.
Доходите на всички участници в класацията щяха да бъдат средно с 12,5% по-високи, ако през голяма част от 2020-а нямаше забрана за провеждане на масови събития във връзка с пандемията.
Прочети цялата публикация



Филип Киркоров се разплака по време на концерт заради баща си
Тончо Токмакчиев е първият гост на Александра Сърчаджиева в новия сезон на „Животът по действителен случай“ по bTV
Цените на златото и среброто се сринаха
Бизнес закуска: ???? Войната в Близкия изток срина пазарите и изстреля цената на тока и в България; Бюджетът на 0.5% дефицит до февруари
Дневен хороскоп за 3 март: хармония за Овен, Телец- финансовото състояние ще се подобри
Живот след сигурния растеж
ЕЦБ: Продължителна война може да изстреля нагоре инфлацията в еврозоната
Ескалацията в Близкия изток: петролът и златото поскъпват
Лудогорец с нова грешна стъпка в битката за титлата
Три зодии ще ударят джакпота през март
Блокчейн не е само за пари? Разработчик успешно вмъкна 66 KB изображение в Bitcoin транзакция
Андрей Гюров разкри има ли България достатъчни запаси от горива
Учени нарочно предизвикват земетресения: Защо физици будят тектоничния разлом под Алпите?
Радев иска 7 спешни мерки заради войната в Близкия изток, обвини кабинета в пасивност
Българската хранителна банка с нова кампания
След агресия на пътя и счупена челюст: Мъж твърди, че е нападнат от бивш полицай и три години чака справедливост
Само за 48 часа Тръмп прати иранския военноморски флот на морското дъно
Костадин Костадинов: Територията на България се превръща в плацдарм, който може да бъде ударен
Невиждана драма с бивш голмайстор на ЦСКА - избяга от Иран с кола, след като го свалиха от самолета
Интервю| Адвокат Константин Русков: По-младите българи в Германия са по-склонни да се върнат