Златните момичета занесоха медалите от Токио в Рупите

"Златните момичета" от ансамбъла на България занесоха медалите от Токио в Рупите. Няколко дни след завръщането си от олимпиадата гимнастичките посетиха дома на баба Ванга. Те пристигнаха в комплекса, където са домът и гробът на пророчицата, с медалите на гърди. Заедно с тях бяха и треньорките им Весела Димитрова и Михаела Маевска. Придружаваха ги и двама от приятелите на грациите - Дейвид Хъдълстоун на Ерика Зафирова и Мартин Стоянов на Лаура Траатс. Всички те минаха през църквата...
Продължава
Прочети цялата публикация



Българските волейболни лъвици до 18 години са шампион на Балканите
„Радиевите момичета“, Кейт Мур
Проливни дъждове и наводнения в Япония
Пътничка удари капитан, самолетът кацна извънредно
България ще има представител на World Sushi Cup 2027 в Токио
Новият шеф на италианският футбол: „Сам не мога да направя нищо, но заедно можем да постигнем всичко“
Премиерът връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
Елизара Янева започва срещу британка, Виктория Томова срещу японка в квалификациите на „Уимбълдън“
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
СНИМКИ: Всички интересни кадри от Колумбия - Португалия
Иран атакува с ракети и дронове бази на САЩ в Кувейт и Бахрейн
Близкият изток: Нов дипломатически ред или нов конфликт?
ДР Конго отива на елиминации, Колумбия удържа Португалия
Два гола на Йоан Уиса пратиха Конго срещу Англия на 1/16-финалите на Мондиала
Португалия не убеди, че заслужава първото място и остана зад Колумбия
Вучич подава оставка до седмици и свиква избори ОБОБЩЕНИЕ
Германия и Чехия отчетоха исторически рекорди
Трагедия в Италия: Издирват съпруга на министър Рочела в езерото Вико
Въздушна тревога в Румъния заради удари край Одеса