Златните момичета занесоха медалите от Токио в Рупите

"Златните момичета" от ансамбъла на България занесоха медалите от Токио в Рупите. Няколко дни след завръщането си от олимпиадата гимнастичките посетиха дома на баба Ванга. Те пристигнаха в комплекса, където са домът и гробът на пророчицата, с медалите на гърди. Заедно с тях бяха и треньорките им Весела Димитрова и Михаела Маевска. Придружаваха ги и двама от приятелите на грациите - Дейвид Хъдълстоун на Ерика Зафирова и Мартин Стоянов на Лаура Траатс. Всички те минаха през църквата...
Продължава
Прочети цялата публикация



Българските волейболни лъвици до 18 години са шампион на Балканите
„Радиевите момичета“, Кейт Мур
Проливни дъждове и наводнения в Япония
Пътничка удари капитан, самолетът кацна извънредно
България ще има представител на World Sushi Cup 2027 в Токио
Новият шеф на италианският футбол: „Сам не мога да направя нищо, но заедно можем да постигнем всичко“
Премиерът връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
Елизара Янева започва срещу британка, Виктория Томова срещу японка в квалификациите на „Уимбълдън“
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Лионел Меси показа на Аржентина и света, че може да вкарва и от пейката
Ирански удари нанесоха щети за $400 млн. на база на САЩ
Световното по футбол, което помни и резервните входове към славата
Кола прегази пешеходци в Лондон, има арестуван
Фотогалерия: Краят на една жилищна мания
Дронове удариха Краснодарския край, има загинал и затворени летища
Ликвидираха полковник от ГУР, готвил атентат в Крим
Жълт код за опасно горещо време е обявен за 14 области
Без изненади на ДР Конго - Узбекистан в играта "Познай резултата"
СНИМКИ: Всички интересни кадри от Колумбия - Португалия