Рачков: Влюбен и щастлив съм, какво повече

Тази събота обичаният актьор и тв водещ на „Забраненото шоу на Рачков“ празнува своя рожден ден. По случай празника, водещата на предаването "На фокус" Лора Крумова го изненада със забавен подарък, свързан с хобито му – лова. В откровено интервю пред нея Рачков споделя как ще отбележи рождения си ден, какво е мнението му за жълтата преса и актуалната политическата обстановка и какво предстои в новите епизоди на „Забраненото шоу на Рачков“.
„Ловджия съм и ходя в гората, за да се отделя от целия този хаос и цялото напрежение. Отивам в гората, за да си почивам. Там сядаш на масата и всички са равни. Скоро бях с един горски. Бяхме само двамата на една хижа, навътре в гората. Нямаше ток и седяхме на свещи. Не ловувахме толкова, колкото разговаряхме. Вечерта си сипахме по една ракийка, а той направи страхотни пържолки. Не знаеш колко много помага това нещо!“, споделя Рачков.
„Ще отбележа празника в тесен семеен кръг, в компанията на Анита и на моя син. Чувствам се влюбен и щастлив. Какво повече? Не съм правил голям рожден ден от 39-тата си годишнина. Поканих около 80 души, а дойдоха 110. Беше голям купон до сутринта в заведението на Хилда Казасян. Остана ми страхотен спомен. След това съм празнувал все в тесен семеен кръг от 25 души и обикновено ги каня на вечеря. Това, което ме радва е, че имам истински приятели. Зуека е един от тях. Радвам се за него, но и страдам, защото ми липсва. Много е смел в постъпката си. Аз нямам такава смелост. Знаех за решението му няколко месеца по-рано. С него сме преминавали през всякакви ситуации. Той от хората, които не можеш да не обичаш.“
Прочети цялата публикация



Тръмп, какво ти става бе човек?
Наско Сираков: Цената на футболистите на Левски вече е 35 милиона евро
Пеп Гуардиола категоричен: Оставам в Манчестър Сити въпреки слуховете за Мареска
Никола Цолов: Може потенциално да карам във Формула 1
Някога Европа доминираше света, сега е жертва на велики сили
Виктор и Кристина от "Ергенът: Любов в рая" опровергаха слуховете за раздяла, появиха се заедно в ефир (ВИДЕО)
Казахстан нуждае от национална буржоазия, осъзнаваща и признаваща своята отговорност пред народа
Колко успешен може да бъде Тайсън Фюри 12 месеца, след като нарече бокса „спорт за млади мъже“
Сангаре хвърля маската: Без нея се чувствам по-свободен
Меси призна какво иска да прави след футбола
Георги Гочев: "Защото можем" е началото на всяка една трагедия
Ще е облачно и ще вали дъжд и сняг, има условия за поледици
Украински дрон порази нефтобаза край Волгоград
Европа, става сериозно! След Венецуела Тръмп няма задръжки.
Важните събития в България и по света днес
Съветът за сигурност на ООН ще проведе заседание за Украйна на 12 януари
The Insider: Русия е загубила най-малко 19 генерали от началото на войната
В Бундестага се съгласиха с Макрон за нуждата от разговори с Путин
САЩ обмислят провеждането на ядрени опити, "за да поддържат предимството си"
Зимата настъпва: поледици и сняг в страната, по-спокойно време в Бургас