БНР | 24.10.2021 05:42:42 | 74

Милан с драматична победа в Италия

Футболистите на Милан постигнаха драматична победа в 9-ия кръг на италианското първенство, след като спечелиха гостуването си на Болоня с 4:2.

В началото нищо не предвещаваше драматичен развой, след като гостите поведоха с два гола през първото полувреме чрез Рафаел Леао в 16-ата и Давиде Калабрия в 35-ата минута. След почивката стана много интересно - футболистите на Болоня изравниха резултата след автогол на Златан Ибрахимович в 49-ата минута и Муса Бароу в 52-ата. В последните минути на срещата "росонерите" стигнаха до победата с голове на Исмаел Бенасер в 84-ата и Ибрахимович в 90-ата минута. Домакините пък завършиха срещата с едва деветима играчи след директните червени картони на Адама Сумаоро в 20-ата и Роберто Сориано в 58-ата минута.