Румен Радев е готов да мине през планина от трупове, за да спечели втори мандат

Коментар на политическия анализатор Емил Соколов, Facebook:
"Румен Радев е готов да мине през планина от трупове, за да спечели втори мандат.
Такъв смъртоносен предизборен популизъм дори Борисов не си е позволявал. 310 загина за ден, а някакви анализатори обясняват как имало спад на заболеваемостта. По тази логика, ако вирусът избие всички ни, заболеваемост въобще няма да има. Политическата проституция продължава с пълна сила и отново е подчинена на силните на деня. Този път не е Борисов, а е Радев. Такова навеждане от страна на анализатори и медии си е позволявал само Борисов.
Винаги съм си мислил, че двамата са двете страни на една и съща монета, но Радев и служебното правителство се оказаха по-некадърни и по-смъртоносни от калинките на ГЕРБ. Болниците са на предела си. От приятели в няколко столични болници знам, че който влезе в интензивно отделение, не излиза. Тази статистика не се споделя, защото на Кацаров не му харесва. Радев и агентите на ДС около него също не искат да я чуват. Мисията е втори мандат. Колко българи обаче ще трябва да платят с живота си, за да си осигури Радев още 4 години власт?
Румен Радев освен проста руска креатура се оказа и не просто вреден за България, а смъртоносен. Подобно на всеки комунист, Радев ще продаде и майка си, за да се сдобие с повече власт и влияние. Тук обаче вече не става дума за корупция и търговия с влияние. Стотици българи на ден си отиват. Радев и екипът му буквално изчегъртват по няколкостотин души на ден, за да угодят на антиваксърите. Хубаво си помислете дали искате още 4 години подобен безсрамен популист да е държавен глава.
Оказа се, че има по-лошо от Борисов. Това е Радев. Престъпното безхаберие е едно, но комунистическият стремеж към власт остава ненадминат. Комунисти, вън!".
Прочети цялата публикация



„Маркет Линкс“: „Прогресивна България“ със 131 депутати в 51-ото Народно събрание
Съществува риск от формиране на прокремълско правителство в България в критичен момент
Николай Ненчев: Шест песимистични сценария за правителство след изборите
"България ли е следващата Унгария?": чужди медии за изборите
Доц. д-р Борислав Цеков: Консервативното обновление на Унгария
От Ормуз до Будапеща, но през Европа
"Политико": Радев ли ще е новият главен разединител в ЕС?
"Радев - умерен Орбан?": чужди медии за изборите в България
България: какво ни очаква в най-грубата част преди изборите?
Унгария гласува, а след това? Четири сценария
От 20 април 2026 г. EVN Топлофикация обявява край на отоплителен сезон 2025/26 г. в Пловдив
Без вода в част от село Дълбоки днес, поради авария
Оклахома и Сан Антонио тръгнаха с убедителни победи в плейофите
Гасперини постави четири условия, за да остане в Рома
Неоправдана инвестиция: Челси продава Гарначо
НБА обяви финалистите за годишните награди, Виктор Уембаняма e кандидат за MVP на сезона
Израел предупреди жителите на Южен Ливан да не се връщат по домовете си
"Прогресивна България" печели изборите в София при 100% обработени протоколи
Вдигнаха медицински хеликоптер за жена в кома от Ямбол