БНР | 03.11.2021 15:49:30 | 156

Срамна загуба за Нефтохимик във втора лига

Тимът на Монтана победи категорично със 7:0 Нефтохимик Бургас в мач от 16-ия кръг на втора футболна лига. Монтанчани реализира първите 4 гола през първата част, а през второто полувреме головото шоу продължи и бяха реализирани нови 3 попадения, за да се стигне и до крайния резултат. Нефтохимик заема незавидното 20-о място в класирането с актив от едва 6 точки, а Монтана е на 8-ото място с 25 точки.

Съставите на Септември Симитли и Добруджа направиха 1:1, Янтра и Литекс също не се победиха, завършвайки 2:2. Септември София надделя категорично с 3:0 като гост над Ботев II Пловдив.

Утре са мачовеге: Етър - ЦСКА 1948 II, Марек - Лудогорец II, Спортист - Струмска слава, Хебър - Левски (Лом), Созопол - Спартак (Варна).