Румънка получи невиждана сметка за ток

Румънска гражданка получи сметка за електроенергия от 16 500 евро, съобщи Romania Insider.
Жената има къща с две стаи. Тя твърди, че няма как да изразходва енергия за подобна сметка.
Тя използва телевизор, бойлер, хладилник и няколко крушки. Фактурите са издадени през октомври.
Гражданката е съдила ЧЕЗ преди две години. Тя живее в Крайова.
През този период е плащала паралелни фактури. Наела е адвокат и започва дело срещу дистрибуторите.
Медиите отразиха и други подобни сигнали от граждани.
Прочети цялата публикация



Абелардо де ла Есприеля спечели президентските избори в Колумбия с 1%, левицата оспорва резултата
Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Сделката с Иран преначертава картата на Близкия изток
Наркозависими в армията: има ли Украйна проблем
Драма в добавеното време лиши Панама от първа точка на Мондиал и зарадва Гана
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Швеция разби Тунис за мечтан старт на Мондиала
Бой след мача на Олимпиакос и Панатинайкос в Пирея! (ВИДЕО)
Никога не е имало такова Световно първенство по футбол
Нова конституция би извела Армения от сянката на Кремъл
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника