Петя Панева говори след победата в "Гласът на България"

Победителката в "Гласът на България" Петя Панева гостува в „Тази сутрин“ след изключително емоционална нощ и само 30 минути сън. „Не мога да опиша силните емоции след победата, ще ми трябва време да осъзная какво се случи. Не само шестимата финалисти, а и всички останали участници бяха достойни за победата“, сподели Петя Панева. Според нея "Гласът на България" е показал, че всички българи обичат нашата народна музика. „Младите хора я заобичват все повече. Надявам се да ме последват, да слушат и да пеят все по-често народна музика“, коментира Петя.
„Галена ми даваше много точни съвети, най-вече за повече увереност на сцената. Може и да не личи, но аз наистина не съм уверена. Галена е много истински човек, запознах и майка ми, и сестра ми с нея. Много хубави емоции имахме заедно“, сподели победителката, която на финала пя боса и с кенарена риза, подарък от баща ѝ. „Много харесвам такива стари, автентични дрехи“, допълни Петя, която все още не знае какво ще прави с паричната награда.
Тя призна, че целият ѝ живот досега е бил музика и смята занапред с това да се занимава. На Петя Панева ѝ предстоят много участия и концерти в следващите седмици, като един от най-специалните е бенефисът на „златните момичета“ на 16 декември в зала „Арена Армеец“. На финала на разговора тя сподели, че скоро ще представи и своя авторска песен.
Прочети цялата публикация



Христо Янев: Трябва да повторим играта от първия мач срещу Карабах
Цветана Табакова - царицата на оперната сцена
Писател: Гинка от „Оборище“ и умните и красивите от жълтите павета са пред инфаркт заради Карбовски
Кристиан Костов мечтае да е водещ на предстоящата "Евровизия" (ВИДЕО)
Петата поправка на Фаучи – страх или масова смърт?
Христо Янев: Съжалявам, че не се получават мачовете, които играем в България
Цвета Кирилова: Гюров не е моят президент!
Джо Лин Търнър на 75 г.: Любимецът на поколения, дефинирал понятието "мелодичен хард рок"
Мария Бакалова снима нов филм в София с мегазвездата Ейдриън Броуди
Хулио Веласкес: Изиграхме много сериозно мача
Георги Клисурски: Инвестиционната програма за общинските проекти остава една черна кутия
"Дяволът носи Прада 2" събра 15,2 млн. гледания за пет дни
Аякс отряза ПСЖ – амстердамци искат минимум 60 млн. за голмайстора си
Водородна турбина с детонационни вълни постави нов рекорд в производството на електроенергия
Бивша звезда от Висшата лига получи ужасна контузия в Бразилия
Билети от по 8 евро за Черно море - Лудогорец
Цената на дизела в Румъния „експлодира“: властите обявиха дали ще има проблем със снабдяването
Жълт код за опасни горещини в почти цяла България на 5 август
„Ти си любовта“ – концерт на Веселин Маринов в Поморие
Ще сринат ли машините избирателната активност и как ще гласуваме