Стар любимец на „Сектор Г“: Всички ще умрем, а ЦСКА ще живее

ЦСКА е изправен пред поредния си труден за оцеляването период, след като стана ясно, че дълговата криза се задълбочава. Бившия играч на клуба Тончи Кукоч обаче заподозря политическа намеса в делата на отбора и това видимо го разгневи.
„ЦСКА е трън в очите на много хора. Политиците, не само в България, а въобще в света, унищожават всичко около себе си. Гледат само себе си и дупето си. Политик не може да донесе нищо добро на обикновения човек. ЦСКА не може да бъде унищожен. Всички ще умрем, а ЦСКА ще живее. Срещу силата на мрака“, написа хърватинът в своя профил във Facebook.
Междувременно отборът отново застана зад кандидатурата на Димитър Бербатов за президент на БФС, надявайки се, че войната с Борислав Михайлов ще приключи през март.
Прочети цялата публикация



На 9 май предаваме Силистра на Румъния и разбиваме войските на Антантата при завоя на Черна
Левски ще разполага и със Сектор „Г“ за мача с Лудогорец
Локомотив Пловдив без притеснения за билетите: Христо Крушарски уверен в триумфа за Купата
ЦСКА 1948 предоставя ограничен брой билети за феновете на ЦСКА за дербито в Бистрица
Левски определя нова зона за феновете на ЦСКА 1948
Венци Стефанов: Продавам Славия!
Сектор "Б": Ще умрем, но България ще живее
ЦСКА към феновете: Нека напълним стадиона и да извоюваме мястото си на финала
Билетите за дербито ЦСКА - Левски вече са в продажба
37 години след трагедията на "Хилзбъро": Денят, който преобърна съдбата на футбола
Полша поиска отмяна на търговската сделка на ЕС с Меркосур
В чест на Деня на българската просвета и култура: 12 пана разкриват в Бургас „Светлината от буквите“
Завишиха с още 100 000 лева обезщетението на Пламен Узунов за незаконно обвинение
Изгодно приятелство! Северна Корея е спечелила най-малко 13 млрд. долара от войната в Украйна
Министър Георги Пеев изиска подробни доклади за безопасността в жп транспорта
Токамакът EAST запази плазмата стабилна цяла минута: как новият режим предпази реактора от топлинно претоварване
Хванаха русенец, шофирал под влиянието на амфетамин и метамфетамин
Започна мащабен кастинг за филма „Стоичков – Имало едно време в България“
Първият българин в Джирото: Няма значение дали асфалтът е италиански или български, падания винаги има
Проф. Георги Вълчев: Да превърнем образованието в силна обществена кауза