Софиянка шофира пияна по улиците на Благоевград, и още...

През изминалото денонощие са задържани двама водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол. В обедните часове на 17.02.2022 г. по ул. „Владо Черноземски“ в гр. Благоевград, 33-годишна от гр. София е управлявала лек автомобил „Пежо“ с наличие на 2,20 промила алкохол в издишания въздух. Около 01:40 часа на 18.02.2022 г., мъж на 52-години от гр. Банско е управлявал лек автомобил „Мерцедес“ с наличие на 1,68 промила алкохол в издишания въздух. Той...
Продължава
Прочети цялата публикация



ЦСКА се похвали с голямо количество продадени фен карти
Монтана обяви две нови попълнения
"Искат да ни вземат земята": протестите в Албания не спират
След среднощен дрифт в София: Какви са санкциите срещу млада жена след безразсъдно шофиране?
Трагедия в Сидни: 58-годишен уби на място с автомобила си братче и сестриче на 1 и 5 години ВИДЕО
Благоевградският съд остави в ареста Райко Д., обвинен за домашно насилие и палеж в Банско
Шумен се подготвя за третото издание на комедийния фестивал „Тодор Колев“
Иван Христов: Всички, които организират паради на семействата, са малоумници
Над 20 автомобила със срязани гуми при нощна вандалска акция в Кюстендил
11г. затвор за българин в Англия - гледал TikTok и предизвикал катастрофа, в която загина бебе
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните