Dariknews Русе | 18.02.2022 12:17:15 | 60

МОН обяви как ще учат децата следващата седмица


Всички ученици от 16 области в страната ще учат присъствено от следващия понеделник. Остават в клас децата и младежите в София-град, Стара Загора, Хасково и Разград. В училище се връщат всички във Варна, Велико Търново, Видин, Габрово, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Перник, Плевен, Пловдив, София-облас

Прочети цялата публикация