Бербатов: Роналдо е пример за подражание

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов коментира темата за капитанската лента при “червените дяволи” и кой я заслужава повече - португалската суперзвезда Кристиано Роналдо или защитникът Хари Магуайър. Бившият български футболист бе съотборник с Кристиано Роналдо на “Олд Трафорд”, където благоевградчанинът игра между 2008 и 2012 година.
“Очевидно е, че Роналдо е икона във футбола, постигнал е всичко и когато имаш такъв играч в състава си, трябва да се възползваш от това, да го търсиш за съвет и да слушаш това, което той казва. Той е пример за подражание с начина, по който тренира и играе”, сподели Бербатов в редовната си колонка за популярна онлайн заложна къща.
“Има смисъл Роналдо да бъде капитан, защото е преживял всичко в играта. От друга страна, Магуайър е капитанът. Възможно е да направи някой странен, лош мач, но не мисля, че той би искал да бяга от отговорност. Ако изобщо двамата имат някакви различия, трябва да седнат заедно, да поговорят помежду си и с мениджъра и просто да си изяснят нещата”, написа още Бербатов.
Прочети цялата публикация



Луиш Фиго: Роналдо игра с мен, не аз с него
Легендарният Хосе Луис Чилаверт с остри думи по адрес на Мбапе: "Живее с травестит"
Димитър Бербатов с 18 ключови въпроса към спортните федерации
Състоянието на Тейлър Суифт нарасна на 2 милиарда долара
Ботев Пловдив отбелязва 114 години славна история
Тони Стораро си спомни за страха от частните концерти пред Жоро Илиев (ВИДЕО)
Теодора Георгиева: България се превръща в двигател на енергийната сигурност в Европа
Детското здраве чрез спорт: Околийски и Бербатов обсъдиха превенция, физическа активност и здравословни навици
Войната в Иран: Краят на международното право?
Кипър твърди, че е безопасна дестинация за туризъм, но отмяната на резервации казва друго
Росица Денчева победи французойка за четвъртфинал в Ираклион
Водолази се гмуркат край Белене
Доналд Тръмп: Не се страхувам от ирански атаки на територията на САЩ
Поверително от Формула 1 (11.03.2026)
ЮНЕСКО се опасява за съдбата на историческите обекти при ударите срещу Иран
Община Благоевград връчи първите Годишни бизнес награди - Благоевград 2025
Кметът на Стара Загора отказа да е водач на листата на ГЕРБ
Венцеслав Стефанов: „Славия никога няма да получи такава дузпа като Левски! Шампионската интрига остава жива“
''Газпром'' съобщи за атака срещу "Турски поток''