Гриша Ганчев глоби футболисти и целия треньорски щаб

Гриша Ганчев е изненадал неприятно всички в ЦСКА. Босът на клуба за втори път е наложил глоби на футболисти и целия треньорски щаб на "червените", съобщават колегите от "Блиц".
Бизнесменът е направил това след нулевото равенство на отбора на Стойчо Младенов с Царско село на стадион "Българска армия". "Червените" бяха попарени солено от своя началник по същия начин и след 1:1 с Локомотив (София) в първия си официален мач за 2022 г.
Прочети цялата публикация



Димитър Бербатов с 18 ключови въпроса към спортните федерации
Трима таланти на Спартак Варна стават национали
Надежда Нейнски: Проведохме най-мащабната операция по евакуация на български граждани от Близкия изток
Стара военна тактика! Стратегията на Техеран е да проточи войната и да направи цената прекалено висока за Тръмп и света
Украйна си връща почти целия контрол над Днепропетровска област
Армен Назарян – легендата на световната борба празнува рожден ден
Райън Гравенберх преподписа с Ливърпул
Иран удари израелския град Хайфа и щаба на американските военни в ОАЕ
Бейрут под прицел! Израелската армия разшири войната с Иран с масирани удари по ливанската столица
Левски в надпревара с времето: Търси нов нападател след контузията на Сангаре
Пеевски спира с мораториум общината да вземе "Врана", Терзиев: "Алчна кокошка, просо сънува"
Подменят дървените платформи на "Тройката"
Рецепта на деня: Норвежка торта с крем и меренг (Verdens Beste)
Майката на Николай Златков: Защо не говорихте за фенобарбитала, опитите да се потулят лъжите не минават
Антон Станков заподозря и седми човек, замесен на "Петрохан"
Войната като бизнес: Как печелят пропагандистите на Путин
Ограбиха пенсията на 96-годишен мъж в София
Спор около новите капачки на пластмасовите бутилки
Николай Рашков от Съюза на международните превозвачи: С изключително скоростни темпове се доближаваме до кризата, която беше по време на COVID-пандемията