Мобилният телефон на млада жена е бил откраднат от заведение в Разград

Кражба на мобилен телефон е била извършена от заведение в Разград. Той е марка „Самсунг Галакси“. Кражбата е била осъществената между 18:00 и 19:00 часа снощи. Нанесената щета на 23-годишната собственичка е в размер на 400 лева. Полицията е започнала проверка по случая.
The post Мобилният телефон на млада жена е бил откраднат от заведение в Разград first appeared on Искра.бг. Прочети цялата публикация



Издирват млада жена, изчезнала в Пирин след маршрут от „Кончето“ към Вихрен /Снимка/
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Млада жена пострада тежко след удар от електрическа тротинетка в Бургас
Падат от балкона? Съмнителната смърт на много жени в Турция.
Бурният живот на Жорж Санд - 150 години от смъртта на най-прочутата жена - писател
Внимавайте кого каните в дома си! Благоевградчанка повика майстор да и сложи бойлер, той поиска плащане в натура, арестуваха го за блудствоо
Старост-нерадост: Музикалната легенда Алла Пугачова едва се движи, Галкин избяга в САЩ
Маги Томова научила за аферата на Ергена Калоян от общи приятели
Шестима са задържаните след смъртта на жена при бънджи скокове
След трагедията с млада жена в Пирин: Кметът на Банско благодари на спасителите и призова към повече отговорност в планината
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните