Жена изхвърли бебето си в контейнер за смет

21-годишна жена изхвърли бебето в контейнер за смет в Динитровград. Сигналът бил подаден на спешния телефон 112 в понеделник към 14,40 часа от случаен минувач. Той съобщил, че в кошовете за боклук на булевард „Раковски“ е открил новородено в платнена чанта. Незабавно на място е изпратен полицейски екип
Прочети цялата публикация



Рая Пеева се връща на сцена след раждането, Явор Бахаров ще гледа бебето
Тръмп "изхвърли" в кофа за боклук критичен ТВ водещ (AI видео)
Наета от близките болногледачка малтретирала и ограбила 88-годишна жена с деменция в Плевен
Украйна нанесе ракетен удар по руски завод, в който се произвеждат компоненти за системите „Искандер”
Катето Евро показа как глези бременната си снаха Ивелина Чоева (ВИДЕО)
Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство
Задържаха болногледачка, обвинена за кражби и насилие над неподвижна жена с деменция в Плевен
Трима нападнаха и ограбиха жена на улица в Асеновград
Анелия и Деси Слава пуснаха първия си дует, базиран на истинска история (ВИДЕО)
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 1:0, Мбапе наказа рано съперника