"Лейкърс" аут от плейофите на НБА

"Лос Анджелис Лейкърс" загуби като гост на "Финикс Сънс" със 110:121 и така няма шанс да се кладсира за плейн-ина на плейофите в лигата. Последната виза в Западната конференцията бе взета от "Сан Атонио Спърс", който надигра със 116:97 "Денвър Нъгетс". Лидерът на "Лейкърс" ЛеБрон Джеймс пропусна четвърти от последните пет мача заради контузия
Прочети цялата публикация

Лейкърс с амбициозни планове: Кои са новите трансферни цели на "езерняците" това лято?
Тръмп покани тима на шампиона Ню Йорк Никс в Белия дом
След цели 53 години: Ню Йорк Никс отново е с титлата в НБА!
Ню Йорк Никс с гръмка победа над Сан Антонио Спърс в първия финален сблъсък на NBA
Ню Йорк Никс отвя Кливланд и е на финал за първи път от 26 г.
Не всеки има късмета на Синер - Вондроушова аут за 4 години заради допинг
Нажежен сезон: „Атланта Хоукс“ взриви пазара преди Драфта, Леброн взе финално решение за бъдещето си
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
България пречупи Украйна с грандиозен обрат в Лигата на нациите
Шок за Германия, титуляр аут от Мондиал 2026
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните
Проявите на вандализъм срещу басейна на Mемориала Линкълн ще се наказват със затвор