Това са финалистите в „Сървайвър”

Кой ще стане победител в "Survivor: Скритият идол"? Отговорът ще стане ясен тази вечер, 27 април, по време на големия финал на екстремното приключение от 20.00 ч., по bTV. За наградата от 150 000 лева ще се борят участниците, които минаха отвъд границите на възможностите си, преодоляха най-големите си страхове и стигнаха до последната права - спринтьорката Карин Околие, софтуерният инженер Ганка Статева и режисьорът Зоран Петровски, пише iwoman.bg.
След повече от два месеца сред суровата природа на Филипините, тримата демонстрираха физическа издръжливост, показаха стратегическо мислене, адаптираха се в непознатата, враждебна обстановка и надиграха конкурентите си. Победителят ще бъде избран след гласуване на журито, съставено от отпаднали участници от настоящия сезон на "Survivor". При равни гласове, вотът няма да бъде повторен, а най-достойният за приза и титлата "Последният оцелял" ще бъде определен от зрителите.
Лекоатлетката Карин, софтуерният инженер Ганка и режисьорът Зоран влязоха в първата тройка след изтощителни игри за директна елиминация, които изискваха максимална мобилизация. В тях участниците успяха да обуздаят напрежението си, да канализират амбицията си и да действат хладнокръвно.
Първа до финала стигна Карин, след като по-бързо от всички се справи в изпитание за баланс. Втора с огърлицата на финалист се окичи Ганка, която преодоля серия от препятствия, първа подреди пъзел под формата на куб и за пореден път се отличи с логическо мислене. След епична, 3-часова битка под палещото слънце на Филипините срещу студентката Анелия Щерева, режисьорът Зоран демонстрира изключителна издръжливост и стана третият финалист в "Survivor". Той посвети триумфа си на половинката си, актрисата Силвия Петкова.
Прочети цялата публикация



Драма в добавеното време лиши Панама от първа точка на Мондиал и зарадва Гана
Николай Хаджидончев от „Тева България“ е финалист за Medical Awards 2026
Реджеп Ердоган: Поставихме основите на по-силно НАТО
Париж под обсада: Столицата въвежда извънредни мерки преди сблъсъка Франция – Мароко
Решени да се бият докрай: жените на фронта в Украйна
Криза! Русия забрани износа на дизелово гориво, за да увеличи доставките за вътрешния пазар
Барселона регистрира най-горещия ден в историята си
Рискованата игра на Марин Льо Пен
Линда Носкова за първи път на полуфинал в Лондон
Столична община и LUNAR превръщат събитието в най-големия международен конкурс за имерсивен видеомапинг в света
Три пътя пред Неймар, кой ли ще избере?
Чудото на човешката съпричастност: Десислава от Сандански събра сумата за лечението си само за ден
Дядото на починалото бебе в Карлово: В Спешното казаха, че има само запушен нос
Френски национал предподписа с Реал Мадрид
Община Банско ограничава движението на автомобили към хижа “Вихрен“
Кметът на Благоевград инспектира обновяването на дома за хора с деменция в Падеш
Реджеп Ердоган: Поставихме основите на по-силно НАТО
Община Благоевград с нова стъпка към по-качествено хранене в детските и социалните заведения
Силен интерес към търга за рециклируеми материали в Благоевград – цените достигнаха близо пет пъти над началните
САЩ предприе нова серия удари по Иран