Славия спря Черно море по пътя към топ 4

Славия и Черно море завършиха 1:1 в късния мач от 28 кръг на родната Първа Лига, като така „бургазлии“ не успяха да изместят Левски от четвъртото място в шампионските плейофи.
Евгений Сердюк и Емил Виячки вкараха двете попадения в средата на второто полувреме, докато през останалото време Иван Дюлгеров и Николай Кръстев спасиха достатъчно положение, че да не позволят точките да останат при единия или другия отбор.
„Моряците“ ще заложат всичко навръх Гергьовден идната седмица, за да се опитат у дома да победят Левски и да се доберат до мястото, даващо право на финален бараж за класиране в Лигата на конференциите през идната кампания.
„Белите“ пък просто доиграват кампанията и на същия 6 май ще се опитат да нанесат още един удар по самочувствието на изпадналия в кома ЦСКА.
Прочети цялата публикация



Киев: Русия удари турски товарен кораб в Черно море
В търсене на План Б: Съюзниците след Америка
Черно море започна контролите с победа срещу познат съперник
Тагарев: Путин няма полезен ход в момента, защото ако спре войната, веднага ще бъде атакуван вътрешно и то сериозно
Икономиката надделява над морала в новия свят на Тръмп
Киев: Руската армия атакува два търговски кораба в Черно море
Караиванов: Предстои ми работна среща с Левски
Вижте обявените до момента контроли на тимовете от Първа лига
Дрон атакува петролен танкер, плаващ към Русия в Черно море
Дрон порази петролен танкер в Черно море
Тръмп за Иран: Само да са посмели да ударят наши бази - отговорът ни ще бъде невиждан!
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер