Коя е новата жена до Джизъса? (СНИМКИ)

След дълго криене, се разбра коя е новата жена до Благо Георгиев. Момичето се казва Полина Спасова и е от Велинград, твърди hotnews.bg.
Полина се занимава с пеене професионално, с близо 20 години по-малка е от Джизъса и произхожда от заможно семейството от Велинград.
С Благо се запознават в столичен фитнес. Възможно е от самото начало пенсионираният футболист да е знаел за финансовото ѝ състояние и фактът, че родителите ѝ държат хотелска верига във Велинград.
Благо нямал нищо против да стане заврян зет и на драго сърце щял да се венчае за хотелиерската дъщеря, пише „Телеграф“. Досега Георгиев е имал брак само с рускинята Есмер. Според упорита мълва Джизъса вече подготвя втора сватба, макар че с русата Златка така и не стигнаха до там.
Светските клюкари разказват, че сватбата щяла да се осъществи до месец, а Благо и избраницата на сърцето му вече били сгодени. Някои стигат до там в слуховете за тях, че новоизлюпилата се двойка се канила да има и общо дете.
Прочети цялата публикация



Костадин Филипов: Илинден, мамо, Илинден, за българите в Македония Великден...
Дженифър Лопес празнува 57-и рожден ден
Борис Дали се появи с новата си жена на рождения ден на Константин (СНИМКИ)
Заради нова жена ли се разведе Геро? (ВИДЕО)
Покушения срещу генерали: военните в Русия под прицел
Тайният код на тирето: Какво разкрива двойната фамилия за характера на жената
Били Айлиш е неузнаваема в първата си голяма филмова роля
Кристиано Роналдо и годеницата му се радват на лукс и скъпи бижута
"Ще се видим там на 15 август": ново нахлуване в Сеута?
Страховити закани огласиха улица "Пирин" в Банско! Учител от Горския техникум заплашва 70-годишна жена: „Ще те пребия, ще те убия, ще те запаля“
Областният управител на Търговище активира BG-Alert заради очаквани температури над 40 градуса
Стотици спят на улицата в Рим след спор за сграда (ВИДЕО)
Доживотна издръжка и имение: Какво гласи предбрачният договор на Роналдо и Джорджина?
Община Стара Загора ще извърши обработка на дървета срещу листни въшки по пешеходната зона
Жоао Фонсека отвърна на Джокович: "Тенисът не е за промени, за да се пести енергия на ветераните!"
Пожарът между Първомай и село Брягово вече е локализиран