Засипаха с въпроси Гриша Ганчев, феновете искат да знаят какво се случва в ЦСКА

Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев беше засипан с въпроси от феновете на тима от Борисовата градина, след като от клуба обявиха, че идната седмица той ще отговаря на всякакви питания на „червените“ привърженици. От ЦСКА обещаха, че "забранени въпроси няма".
Само за едно денонощие във Фейсбук страницата на "червените" има близо 1200 въпроса в търсене на отговори за селекцията, ръководната власт в клуба, ролята на треньора за селекцията и т.н.
Крайният срок за изпращане на въпросите е 23 май, а собственикът на клуба ще отговори на част от тях в интервю, което ще бъде качено в каналите на клуба, засягайки всички важни теми. Привържениците на ЦСКА са разочаровани за пореден сезон, след като любимците им отново не успяха да спечелят титлата в българското първенство, а за капак загубиха от Левски във финала за Купата на България.
Прочети цялата публикация



Доц. д-р Боряна Гагова: Пазарна или военновременна е икономическата система, в която живеем?
Симеон Петков от „Източен блок“ пред ФАКТИ: От бокса през музиката това е пътят на новата ни песен „Знам“
Христо Янев: Знаем какво искаме да вземем, но не бързаме
Христо Янев: Надявам се, че сме готови
След отнетия лиценз: Какво трябва да знаят клиентите на „ДаллБогг“?
Къде отива съзнанието ни, когато умрем? Това, което наистина се случва, противоречи на нашето разбиране за реалността
6 юли: Световен ден на целувката
Провал за Путин: Рускините не искат да раждат по много деца
Журналист: Радев не е онзи гръмовержец, който ще разцепи модела на две
Генерална репетиция в Панчарево: ЦСКА представя новите в последна контрола срещу Марек
Френски национал предподписа с Реал Мадрид
Община Банско ограничава движението на автомобили към хижа “Вихрен“
Кметът на Благоевград инспектира обновяването на дома за хора с деменция в Падеш
Реджеп Ердоган: Поставихме основите на по-силно НАТО
Община Благоевград с нова стъпка към по-качествено хранене в детските и социалните заведения
Силен интерес към търга за рециклируеми материали в Благоевград – цените достигнаха близо пет пъти над началните
САЩ предприе нова серия удари по Иран
Париж под обсада: Столицата въвежда извънредни мерки преди сблъсъка Франция – Мароко
Официално: Вратар на Байерн премина в Бешикташ
Тази нощ САЩ започнаха нови удари срещу Иран