Дерек Чисора иска да се бие с Кубрат Пулев

Кубрат Пулев разкри интересно предложение от Дерек Чисора за битка в Лондон през лятото - много скоро след убедителната му победа над Джери Форест в Лос Анджелис, предаде Sportal.bg.
Кобрата се завърна в България с брат си Тервел и заяви, че дори да не се изправи точно срещу Чисора, над когото има вече успех, планира да не си почива много и скоро да проведе нов двубой. Пулев не се е отказал да атакува за трети път световната титла и каза, че следващият му мач може да бъде за някой от другите пояси на федерациите.
“В България си е най-хубаво. Родината си е родина. Винаги сме щастливи само като дойде денят да се качваме на самолета за България. Противникът ми беше сериозен, а пък аз го надиграх безапелационно. Даже в 4-ия рунд трябваше да го нокаутирам, но така се получи. На видеата си виждам пропуските за нокаут, той си беше открил черния дроб. Той чакаше да му бъде причинен дискомфорт.
Напрежението и концентрацията са големи и трябва всяка възможност да се атакува и да се внимава да няма поражения по мен, защото всеки удар може да бъде решаващ. Аз съм вече десети в ранглистата в тежка категория. Нищо чудно следващият мач да е за някоя титла. Вече имам предложение от Дерек Чисора да се бие с мен в Лондон. Но колко пъти да го побеждавам него? Тази календарна година ми предлагат нови мачове. Трябва да почина малко, но аз обичам да съм пълноценен и ефективен и нямам нужда от голяма почивка”, каза Кубрат.
Прочети цялата публикация



Колко успешен може да бъде Тайсън Фюри 12 месеца, след като нарече бокса „спорт за млади мъже“
Чисора: Кубрат Пулев печелеше мача, но това беше ужасен нокаут
6 неочаквани причини защо котките следват стопаните си навсякъде
Вижте на кое място излезе Кобрата в ранглистата след загубата от Мурат Гасиев
Вижте на кое място излезе Кобрата в ранглистата след загубата от Мурат Гасиев
Тома Биков: Предстоящите избори няма да излъчат мнозинство от 121 депутати
Андреа за раздялата с Кубрат Пулев: "Беше ми трудно да функционирам изобщо като нормален човек..."
Анализът на експертите за мача на Пулев
Кобрата падна, световната титла отиде в Русия
Кубрат Пулев с първи коментар след тежкия нокаут
Тръмп за Иран: Само да са посмели да ударят наши бази - отговорът ни ще бъде невиждан!
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер