Хванаха 17-годишни с канабис

Двама 17-годишни са хванати с канабис от полицаите в Пиринско. В неделя около 21:10 часа на ул. „Гоце Делчев“ в гр. Разлог, е извършена проверка на лек автомобил „Фолксваген Голф“ с 33-годишен водач от града. Докато униформените проверяват водача, 17-годишният пътник в автомобила е изхвърлил топче от станиол, съдържащо около 1 грам тревиста маса
Прочети цялата публикация



Рекордна употреба на канабис сред тийнейджъри в Гърция, сочи нов доклад на ЕС
Митничари хванаха над 1000 пратки с дрога при операция "Хидра" (видео)
Хванаха яко надрусан шофьор на камион
Хванаха шофьор на товарен камион с положителна проба за кокаин, канабис и амфетамин
Хвърлиха мъж от "Лъвов мост" след скандал за пари и канабис (снимки)
Янаки Милев отпадна в първия кръг в Пловдив
Двама 17-годишни са в болница след токов удар на ЖП гарата в Стара Загора
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон в Стара Загора
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026
Иран създава комуникационен канал срещу инциденти в Ормузкия проток. "Не сме предали Хизбула и ливанските ни братя", декларира Техеран
Тръмп: Европа постъпи глупаво, като не ни помогна срещу Иран. Предпочитам икономическа криза пред ядрени оръжия в ръцете на Техеран
ВиК-Благоевград съобщи: Приключи ремонтът на довеждащ водопровод в с. Сатовча
Тръмп: Можем да подновим бомбардировките в Иран след 15 минути, но блокадата се оказа по-ефективна
Volkswagen Group стъпва в Узбекистан с две свои марки