Пловдивчанка ли раздели Пике и Шакира? (СНИМКА)

Една от най-горещите теми през последните седмици несъмнено е изненадващата раздяла на Шакира и Жерар Пике.
Двойката, чиято любов изглеждаше толкова истинска и непоклатима, реши да приключи историята си след 12 години и 2 деца. В западните медии упорито се тиражира твърдението, че причина за раздялата е изневяра от страна на футболиста. И въпреки че потвърдиха информацията, че се развеждат и двамата запазват мълчание по темата за причината, довела до края на връзката им. Шакира и Пике така и не сключиха брак, но тепърва предстои да разделят имуществото си.
И тук идва най-интересният момент - ако е имало предателство от страна на Жерар, то коя е тайнствената красавица, която успя да го открадне от певицата, макар и за малко? По първоначална информация футболистът е изневерил с млада, руса хубавица, която работи като сервитьорка.
Но Woman.bg научи, че всъщност истината е малко по-различна и дамата, която е разбила семейството на Шакира е смугла красавица от Пловдив.
Името ѝ е Драгана Спасовска, която обича често да отскача до Дубай и именно там се запознала с Пике, който пък посещавал мегаполиса без любимата си. Последната им среща била в ресторант преди Нова година.
Снимка на Драгана и Пике, която се появи в социалните мрежи, също издава топлите им чувства. Информацията не е официално потвърдена, но в испанските медии се коментира усилено, че футболистът и склонността му да залита по различни жени е щяла рано или късно да развали семейството му с Шакира.
View this post on Instagram
Прочети цялата публикация



Джиджи Хадид с драстична промяна във визията си (СНИМКА)
Венета Райкова загатна, че се завръща на екран (СНИМКА)
Актрисата Ейми Шумър се раздели със съпруга си след 7 години брак (СНИМКА)
Софиянци занесоха боклука си пред Столичната община (снимки)
Дара напуска "Гласът на България"
Стопираха евентуален трансфер на Уелтон в Левски
Дъщерята на Фатик, Александра Тюркмен, се снима в прегръдките на Майк Тайсън
Официално: Спартак Варна се раздели с трима
Спартак Варна обяви раздяла с трима
Не е само петролът на Венецуела - какво искат САЩ от Западното полукълбо
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал