Fakti.bg | 20.06.2022 09:29:40 | 106

ЦСКА чака четирима на лагера в Австрия

Националните състезатели на ЦСКА Жорди Кайседо, Иван Турицов, Георги Йомов и Яник Вилдсхут трябва да се присъединят днес към лагера на "армейците" в Австрия, пише Топспорт. Четиримата бяха ангажирани със селекциите съответно на Еквадор, България и Суринам, а след това получиха и няколко дни почивка от треньорския щаб, посочва "Тема спорт". С тяхното пристигане наставникът Саша Илич ще има на свое разположение всички играчи, които имат договори с клуба.

Кайседо и Вилдсхут отбелязаха по едно попадение за Турицов игра при равенството на националния ни отбор срещу Северна Македония (1:1) и в мачовете срещу Грузия (2:5 и 0:0). Йомов пък пропусна всички срещи на трикольорите заради изкълчен глезен. Очаква се четиримата да пропуснат утрешната контрола на тима срещу четвъртодивизионния австрийски Кематен. Срещата ще започне в 19:30 часа и ще бъде предавана по Диема Спорт.

Вчера "армейците" имаха само сутрешно занимание, докато за днес Илич отново е подготвил двуразова тренировка.