ГЕРБ предлага да бъде въведен таван от 2,70 лв за литър бензин

ГЕРБ предлага да бъде въведен таван от 2,70 лв. за литър бензин, за да бъдат компенсирани справедливо всички потребители. За предложението ще се търси подкрепа в рамките на този мандат на парламента, обясни лидерът на партията Бойко Борисов: "Защо примерно колата, която ми е на лизинг, няма да ползва отстъпка 25 стотинки, а от моите данъци ще отиват за някой, който ще ползва? Къде е правдата, къде е равенството, каква е тази мярка? Или са си направили пак далавери с бензиностанциите? 1,20 лв. крадат“, посочи Борисов и допълни: "Защо едни хора ще...
Прочети цялата публикация



Скопие повдигна обвинения на мъжа, запалил българските дипломатически автомобили: пристигнал в центъра на столицата с бутилка бензин
В Черна гора от днес дизелът ще е по-евтин, а бензинът – по-скъп
Русия: дефицит на бензин и мащабна енергийна криза?
Румъния удължи тавана на надценката на основните хранителни продукти
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Рекордните удари на Украйна! Русия може да остане без гориво
Община Бургас пуска „Гъбката“ на търг
Румен Христов: Много ми се иска да е възможна единна кандидатура за президент между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ
Bentley представи лимитирана серия Continental GT S Bespoke Edition
Maybach пуска 155-метрова гигаяхта с частен клуб за 300 членове
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните
23 юни: Призраци в дълбините: Мистерията с 58 души, които езеро погълна завинаги
Проявите на вандализъм срещу басейна на Mемориала Линкълн ще се наказват със затвор