Обвиняват милиардер с отбор в NHL, че е дал $75 хил. за секс с непълнолетна балерина

Американският милиардер Дарил Кац попадна в едно от големите дела за сексуален тормоз в Невада, след като семейство учители по танци го уличава, като подбудител към проституция по дело, за което самите те са подсъдими за секс с непълнолетни, съобщи CTV News.
Дъсти и Митчъл Бътън твърдят, че едно от шестте момичета от тяхното училище по балет на име Сейдж Хъмфрис е било експлоатирано от родителите ѝ като проститутка, а един от клиентите ѝ е бил именно собственикът на хокейния отбор от NHL Едмънтън Ойлърс.
„Ако Сейдж наистина е увреденото цвете, за което твърди, цената трябва да бъде платена, но от тези, които всъщност са извършвали незаконните действия срещу нея“. Това е официалната позиция на семейство Бътън пред съда.
Семейство Хъмфрис междувременно твърди, че през 2014 г. Митчъл е започнал интимна връзка с дъщеря им, която по онова време е само на 17 години. Момичето е част от училището по балет на Бътън, като дори е била настанена в дома им по настояване на родителите на Сейдж.
Съпругът признава, че двамата са правили секс, но едва след навършването ѝ на 18-годишна възраст.
Междувременно в телефона на младата балерина са открити съобщения с контакт, озаглавен „D K“, зад който се твърди, че стои името на Дарил Кац. В съобщенията се говори за две плащания в размер на $25 000 и $50 000.
Новите разкрития се появяват в делото срещу семейство Бътън за секс със 7 от момичетата в тяхното училище за танци, но обвиненията им касаят единствено случая със Сейдж Хъмфрис.
Прочети цялата публикация



Манчестър Юнайтед поглежда към защитник на Барса
Илиана Раева: Спортът е за силни хора, амбициозни родители убиват талантите на България
Виктор Орбан в лятна ваканция! Почивка или политически маневри?
"Нивалиновата афера": денят, в който осем играчи на Левски бяха арестувани на "Лъвов мост"
Любовта е сляпа, но явно не проверява и банковата сметка
Федерацията ни по борба отстрани състезател заради допинг
Ман Юнайтед прибра 18-годишен колумбийски халф
Героят от Световното първенство Возиня се е отметнал от договорката с Коло Коло, води преговори с други отбори
Звездата на Манчестър Сити Родри се възстановява след операция на гърба
Бешикташ се връща за Влахович, след като се отказа от Салах: решението остава в ръцете на сърбина
Четири години без Атанас Градев и Йордан Илиев: Бургас почита паметта на двамата полицаи
Борисов от Ямбол: Бургас получи „Евровизия“, а вие самолети (ВИДЕО)
Пожарът край Хасково: 10 000 декара са унищожени от огнената стихия
Русия атакува фабрики за оръжие в страни от НАТО, включително и в България
Поляк се е удавил на плажа в „Слънчев бряг“
ISW: Руснаците напредват източно от Славянск
Вътрешният министър ще награди в Бургас двамата младежи, помогнали да бъде спрян пожарът край Кошарица