Ето коя спечели "Мис Силикон" 2022

Ваучер на стойност 10 000 за корекции спечели новата носителка на титлата „Мис Силикон“ Михаела Стоичкова, пише Хотнюз.
Хубавицата е от София и притежава по 650 кубика във всяка гърда, които гордо разходи по време на конкурса, който се проведе в събота вечерта във Велинград. Освен силиконов бюст Михаела притежава и импланти в дупето. Красавицата впечатли с визията си и атрактивното поведение на сцената. Актуалната носителка на титлата Лейди България грабна короната на Мис Силикон Естетик. Миската от Пловдив спечели престижната титла и представи кампанията си в подкрепа на хранителните разстройства.
View this post on Instagram
Първа подгласничка стана Кати Дойнова, която победи и в онлайн гласуването. По време на раздаване на лентите короната на първата подгласничка бе объркана и връчена на две от специалните награди. Така подгласничките се озоваха само с лента.
View this post on Instagram
„Мис Силикон модел“ стана бъдещата акушерка Симона Ангелова, а адашката ѝ Дусова спечели овациите и грабна приза „Мис Силикон Стар“ с 2100-кубиковия си бюст.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Прочети цялата публикация



Какво ще стане, ако Путин реши да нападне балтийска държава
Сузи Кортес с екстравагантно обещание: Интимни татуировки в чест на Меси, ако Аржентина триумфира на Световното
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Забравете Испания: Ето коя държава е №1 за пенсиониране през 2026 г.
Партията на премиера Абий Ахмед печели убедително изборите в Етиопия
Има ли винкел Стивън Стоянчов и с коя дума описа Хулио Веласкес
Владо Йончев: Краят на войната ще е най-кръвопролитен
Мондиал 2026 удари в земята рекорда по червени картони
Ювентус умува да си върне Пауло Дибала, но той иска само в Рома
Наследството на десетките: Спечели ли Меси окончателно битката за величие с Марадона?
Борис Дали: Милионер съм отдавна и строя параклис в Бобов дол
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал Мадрид
НА ЖИВО: Никола Цолов в основното състезание в Австрия
Откриха асирийски артефакт на 2700 години
Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса
Манчестър Сити счупи трансферния рекорд: Плати 135 млн. евро за английски национал
Кувейт прехвана две балистични ракети в небето си
Борислав Гуцанов: Това е преходен бюджет, но 131 гласа в парламента не бива да се пропиляват