Fakti.bg | 07.08.2022 14:58:03 | 190

Добрият стар Манчестър Юнайтед започна сезона с катастрофа у дома

Манчестър Юнайтед загуби първия си мач за новия сезон във Висшата лига с 1:2 от Брайтън, като усещането, че нищо не се е променило в клуба остава за поредна година.

Паскал Грос вкара два гола през първата част, за да първата победа в историята на „чайките“ на „Олд Трафорд“.

През второто полувреме домакините се върнаха частично в мача с автогола на Алексис МакАлистър, който опита да избие една топка от гол линията, но вместо това вратарят Роберт Санчес я удари в него и тя се търкулна в мрежата.