Ето кой отпадна на старта на "Фермата"

Осмият сезон на „Фермата“ по bTV е вълнуващо, но и непредвидимо приключение. Още на старта, след драматичен дуел, една от претендентките за голямата награда от 100 000 лева напусна предаването.
Милена Стефанова, трудолюбивата учителка от град Опака, си тръгна в събота вечерта след битка срещу силната, целенасочена хандбалистка Камелия Кузнецова. Въпреки че дори не успя да прекрачи прага на новия сезон, "Моста на времето", участничката, възпитана в ценностите на старото време, се раздели с предаването с усмивка.
Довечера, 5 септември, от 20.00 часа, най-градивното българско риалити ще предложи на зрителите нови емоции и решаващи изпитания. След като половината участници влязоха във „Фермата“ в събота, днес към тях ще се присъединят останалите 14 герои. Сред тях ще бъдат шест жени от миналите сезони, включително две обичани победителки - яхтената стюардеса Ваня Илиева и многодетната майка Веселка Маринова. "Фермата" 8 ще посрещне и седем мъже, новобранци, между които се открояват баскетболист, полицай, агроном и диетолог.
Само някои от попълненията ще получат специален подарък: правото да влязат директно в стопанството. Останалите ще трябва да се впуснат в серия от битки, и да демонстрират съобразителност и издръжливост. Един ще отпадне, още преди да е минал през прага на „Фермата“ и да се е изправил пред предизвикателствата на селския живот.
Осмият сезон на предаването ще сблъска два отбора. "Стари герои" ще обедини ветераните от миналите сезони. Тяхното основно предимство ще бъдат опитът, търпението и стратегическото мислене. В "Нови надежди" ще влязат всички непознати на зрителите лица, нахъсани да се докажат. А всички заедно ще покажат дали модерните ценности могат да съжителстват със старите, традиционни разбирания.
Прочети цялата публикация



Ето кои са най-високо платените футболисти в Европа
Швьонтек повтори постижение на Серина Уилямс
На 11 ноември почитаме Свети Мина: Ето кой има имен ден и какви са традициите
Кеворк Кеворкян: 10 ноември и костюмът на Горбачов
Григор Димитров запази позицията си в световната ранглиста
10 ноември, 1989-та – символ на подмяна или на промяна
Ето кой е Играч на мача след Лудогорец - Арда
Ето кой грабна приза за Играч на мача Локомотив Пд - Берое
Пуснаха първия трейлър на биографичния филм за Майкъл Джексън, ето кой влиза в главната роля (ВИДЕО)
Ето защо Стоичков и Балъков са стигнали до бой в САЩ
Румънецът, убил мигранти в Бургаското езеро, остава окончателно в ареста
В Татарстан красиво гори един от важните заводи за руската армия (видеа)
Корупционното дело срещу кмета Коцев навлиза в съдебна фаза
Министър Тахов: МЗХ ще продължи тенденцията за устойчиво и прозрачно усвояване на европейските средства в сектор „Земеделие“
Москва: Среща между Путин и Тръмп в Будапеща остава възможна
Прокуратурата предаде на съд Благомир Коцев и още четирима, сред които неназован депутат
Пускат движението по ремонтирания участък на АМ „Хемус“, но кога?
Удължиха присъдата на Пи Диди заради нарушения на правилата
Карлос Насар ще се срещне с българите в Лондон
ЕС разследва дали „Гугъл“ крие медийно съдържание