Драголюб Симонович нарече Стойчо Младенов „Троянеца“ и „Неустойчо“

Драголюб Симонович е поредният, изказал се по темата с назначението на Стойчо Младенов в редиците на ЦСКА 1948. Той дори определи легендата на „армейците“ за „Троянец“, смятайки, че именно той е една от причините за разцеплението в ЦСКА.
„Преди десетина години, когато станах „кръстник“ на Стойчо Младенов и го нарекох „Неустойчо“, почти цялата червена половина на България ми скочи. Какъв съм аз, сръбски боклук, а да обиждам и унижавам такава легенда с прякора „Неустойчо“. Виждам сега, десетина години по-късно, останаха малко хора, които не използват прякора „Неустойчо“. Миналата година, горе-долу по това време, когато разбрах, че е назначен отново, а е трудно да преброим за кой път, за треньор на ЦСКА наистина останах изненадан. Най-много заради това, че много добре знаех мнението на Ганчев за „Неустойчо“. Последните 4-5 години не контактувам с много хора в България, още по-малко говоря с тях за футбол и само благодарение на българската полиция, прокуратура и КТБ не съм забравил бългаския език… Но на малкото хора с които все пак коментирах българския футбол тогава споделих, че на „Неустойчо“ съм намерил новия прякол „Троянец“. Ганчев много добре знаеше за треньорските умения, по-точно за треньорските неумения на „Троянеца“ и като го зная колко е внимателен и подозрителен, единственото мое предположение беше, че това е някакъв голям компромис и назначението на „Неустойчо“ е направено под голям натиск. А защо го кръстих „Троянец“? Голяма радост беше, когато „Неустойчо“ се върна на „Армията“, но не можаха да разберат, че пред стените на „Армията“ е оставен дървения кон и забавиха „Страхувай се от данайците, дори когато носят дарове…“, написа бившият играч на Литекс и ЦСКА в социалните мрежи.
„Дуци“ призна, че това няма да е последната му публикация по тази и още теми, тъй като твърди, че разполага с информация, която може да дискредитира мнозина във футбола и родната политика.
Прочети цялата публикация



Пентагонът e загрижен от изчерпването на боеприпасите и загубата на контрол над Иран
Германия изтегли персонала на посолството си от Ирак
Тръмп за покачващите се цени на петрола: Имаме план за всичко
Тръмп провел "много добър разговор" с Путин, призовал го да спре войната срещу Украйна
Орбан поставя капани: Как Зеленски си изпусна нервите
Ангел Найденов: Няма логика в удара на Иран срещу Турция с втората ракета
Стармър към Тръмп: Великобритания решава според собствените си интереси
Войната в Иран: Странното извинение на Пезешкиан
Иран атакува сграда в Бахрейн с офицери от Съвета за сътрудничество в Персийския залив
Законни ли са атаките на САЩ срещу Иран?
Как стриймингът унищожи ситкомите
Прогресивният Радев пак се прояви ретроградно
Продуцент на Ед Шийрън застана зад новата песен на Стефан Лалчев „Won’t Let Go“
Жената, стреляла по дома на Риана, е с богато криминално минало и психични проблеми (СНИМКИ)
Ракетен товар към Иран? Два санкционирани кораба отплават от китайско химическо пристанище
Евгений Кънев: Със своята асиметрична война Иран оказва натиск над Тръмп да спре войната
Пийт Хегсет: Днес ще бъдат нанесени най-интензивните удари по Иран
Роберто де Дзерби с амбиции за Манчестър Юнайтед: Италианецът отказа Тотнъм и чака "червените дяволи"
Ники Кънчев: Момчето, което дойде от Толбухин