Ансамбълът по художествена гимнастика спечели световна титла в София

Ансамбълът по художествена гиманстика на България спечели златен медал в многобоя на Световното първенство, което се провежда в София. Заедно с това българските състезателки спечелиха и квота за Олимпийските игри в Париж през 2024 г. Успехът на отбора е още по-голям, тъй като той дебютира на шампионата на планетата в настоящия си състав. В него са включени Женина Трашлиева, Рейчъл Стоянов, София Иванова, Маргарита Василева, Камелия Петрова и Радина Томова. Възпитаничките на треньора...
Прочети цялата публикация



Васил Терзиев: София отново е световна спортна сцена
Хулио Веласкес: Само с общи усилия Левски ще продължи да се развива
Сребро за Стилияна Николова в многобоя на ЕП във Варна
Алекса Рашева спечели многобоя в Жирона
Алекса Рашева спечели титлата в многобоя на VI International Tournament GRAND PREMIUM 2026
Златен многобой за Алекса Рашева на турнир в Испания
Почина състезателката по борба Жанет Немет след инцидент в София
Сузи Кортес с екстравагантно обещание: Интимни татуировки в чест на Меси, ако Аржентина триумфира на Световното
Лятна футболна треска: ЦСКА 1948 се мести в Словения, кадрово пренареждане в Септември (София)
Българските спортни гимнастици спечелиха 6 медела от Световното първенство за спортисти със синдром на Даун
Дете и баща му паднаха от атракционна люлка в Антоново
Виното, което дава живот
До морето с кола: Как цените на горивата влияят на лятната почивка
Санкции и нови удари влошават кризата с горива в Русия
Борис Дали: Милионер съм отдавна и строя параклис в Бобов дол
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал Мадрид
НА ЖИВО: Никола Цолов в основното състезание в Австрия
Откриха асирийски артефакт на 2700 години
Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса