Златка заплаши Благо със съд

Бившата плеймейтка Златка Райкова побесня срещу бащата на детето си Благой Георгиев и разкри неща за личния им живот, които преди това премълчаваше.
Повод за това стана гостуването на Благо в предаване на bTV, в което той и майка му я засегнаха. Блондинката бе подтикната от свои фенове да каже неща, които по думите ѝ умишлено е пазила в тайна.
Златка първо разкри, че Георгиев не е в никак добро финансово положение и че е трябвало тя да издържа семейството и детето им - Благойчо, като е работила безспирно, за да го прави и да плаща кредитите на семейството. "След това, което се случи днес, той ще вижда детето ми само чрез съд", заяви Златка, с което бръкна дълбоко в раната на футболиста - това, че не може да вижда сина си от руската танцьорка Есмер.
На фона на екшъна между двамата бивши влюбени дойде интересен коментар от страна на старата приятелка на Златка - Николета Лозанова, която подкрепи родителите на Благо в атаката срещу Райкова и определи думите им като "много проницателни". По-късно Благой Георгиев изтри поста си в "Инстаграм", а с това и думите на Николета.
Прочети цялата публикация



Армагедон на автопилот: как изкуственият интелект може да промени ядрената война
Великобритания и ЕС отхвърлиха обвиненията на Путин в „пиратство“ заради руския „сенчест флот“
Доналд Тръмп: Европа ни ограбва! Белият дом заплаши ЕС със значителни мита заради глобите за американски технологични компании
Русия и Украйна взеха на прицел пристанища на противника
Принц Хари и още шестима знаменитости са осъдени да платят 9,54 млн. паунда съдебни разноски
НАТО постави Москва пред дилема! Русия остана без военноморско присъствие в Средиземно море
Върховният съд на САЩ разреши строителството на балната зала на Доналд Тръмп в Белия дом да продължи
Зеленски напълно устройва Брюксел, целта е победа за Украйна
Тръмп обяви Ормузкия проток за част от САЩ, иска нов мандат
"Путин" заплаши с бомба великотърновски съд
Мароко: Не можем да спрем мигрантите, вината е на Испания
Товарен кораб с китайски екипаж потъна в Бенгалския залив
Ограничават движението около „Св. Александър Невски” заради „Гала в София 2026”
"Отличен 6" за РБ Лайпциг в официалния дебют на Мартин Демикелис
Брентфорд - Тотнъм Хотспър 3:0 /репортаж/
ВАР не спря Хуан Переа да удвои за Левски (видео)
Не изричайте думите "армия" и "война". Как работи вербовъчната машина на Путин
Нафтата надигра Марица (Милево) за първа победа в първенството
Падна забраната на Тръмп за имиграционни визи за 75 страни
Исторически момент: Робот счупи световния рекорд на Юсейн Болт на 100 метра