Сигналът за бомба в община Стара Загора е бил за Горна Оряховица

За Горна Оряховица се е оказал сигналът за бомба, поставена в Община Стара Загора, разкри секретарят на старозагорската администрация Делян Иванов за „Радио Стара Загора“. Припомняме, че около 12:10 часа на телефон 112 се е обадил мъж, който е заявил, че има устройство в сградата на Община Горна Оряховица. Служителят, отговарящ на спешния телефон, обаче […]
Материалът Сигналът за бомба в община Стара Загора е бил за Горна Оряховица е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



„Топ 10 Български танцов фолклор 2026“ превръща Античния театър в Пловдив в сцена на българския дух
Пожарникари гасят пожар в складова база край Стара Загора
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Старозагорското село Преславен ще отбележи Празника на житото за тринадесети път
Община Стара Загора припомня графика за миене на улиците в града за периода до 26 юни 2026 г.
Стара Загора посрещна френски инфлуенсъри в рамките на опознавателен тур
Огнище на шарка по дребните преживни животни откриха в Първомай
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон в Стара Загора
Община Стара Загора улеснява гражданите с безплатно извозване на едрогабаритни отпадъци
Катастрофа с товарен автомобил затапи АМ "Тракия"
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща