Жена е в МБАЛ-Разлог след катастрофа

Жена е в болница след катастрофа в Благоевградско, съобщиха от полицията. Злополуката е станала около 19:25 часа снощи на пътя между Белица и Краище. При нея 22-годишна от Якоруда е шофирала „Хонда“, когато е изгубила контрол, завъртяла се е и с дясната си част се е ударил в предницата на насрещно идващо „Рено Клио“, управлявано […]
Материалът Жена е в МБАЛ-Разлог след катастрофа е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Медицинска сестра от Разлог пострада тежко в линейка по време на транспортиране на ранен от катастрофа
След катастрофа: Бременна жена с тежка гръбначна травма беше спасена от лекари в „Пирогов“
Мъж заби юмрук в главата на жена в Разлог, задържаха го
Жена на 61 години е настанена в болница след катастрофа на пешеходна пътека в Стара Загора
48-годишна жена е с опасност за живота след катастрофа край Павел баня
Втора жертва след тежката катастрофа край Якоруда
Жена загина, а петима са ранени при тежка катастрофа на пътя Велинград - Разлог
Жена загина, а петима пострадаха при катастрофа край Якоруда
След тежка катастрофа: Малко дете е хоспитализирано в МБАЛ-Видин
Млад български учен е удостоен с престижна международна награда
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна и плода й след ПТП с последно поколение робот за гръбначна хирургия
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация
350 евро глоба и месец без книжка за непоставен колан в Гърция
Оставиха зад решетките двама, свързвани с "Калашниците" (снимки)
Ореол, рак и щука може да се окаже неродената партия на Радэв
Проф. Рачев: Не е типично