Fakti.bg | 26.10.2022 21:40:46 | 119

Айнтрахт превърна Група D в най-интригуващата този сезон

Айнтрахт Франкфурт постигна успех с 2:1 над Олимпик Марсилия и така Група D от Шампионската лига се превърна в най-интригуващата от тазгодишното издание на турнира.

Даичи Камада откри резултата още в 3', а в средата на първата част Матео Гендузи изравни, само за да видим няколко минути по-късно как Рандал Коло Муани да връща преднината на „орлите“.

YEEEEEEEEEEES ????#SGEOM 2-1 | #SGEuropa | #UCL pic.twitter.com/pWi9d3KNY9

— Eintracht Frankfurt (@eintracht_eng) October 26, 2022

Срещата бе изключително интригуваща и напрегната в хода на целия двубой, но ефективността пред гола бе на страната на домакините и те логично стигнаха до трите точки.

Айнтрахт така събра актив от 7 точки и след седмица ще спори със Спортинг в пряк сблъсък, който ще зависи и от изхода на срещата между Марсилия и Тотнъм, за да видим как ще изглежда крайното класиране. Четирите отбора към момента са раздели от само 2 точки, тъй че всичко ще е възможно до последния момент.

???? FT: @eintracht_eng - OM 2-1
⚽ Kamada 3', @MatteoGuendouzi 22', Kolo Muani 27'#UCL | #SGEOM pic.twitter.com/44q0ZFTzM5