Audi става конструктор във Формула 1 от 2026 г.

Германският автомобилен производител Audi влиза във Формула 1 (F1) от 2026 г. Компанията, част от групата на Volkswagen, ще придобие дял от швейцарският отбор Sauber, който в момента се подвизава под името Alfa Romeo. Детайли относно размера на инвестицията на Audi или това кога тя ще бъде направена не бяха обявени. Porsche се връща във Формула 1, като ще придобие 50% от Red Bull Racing Как България стана лидер на европейския автопазар Audi няма да бъде просто спонсор, чието име Sauber поема,...




Гордън Рамзи ще става дядо за пръв път: Дъщеря му Холи чака бебе от олимпийски шампион (СНИМКИ)
Олег Невзоров излезе срещу заповедите за „Баба Алино“: започва съдебна битка
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Хуманоиден робот проси на улицата в Китай - няма пари за захранване (ВИДЕО)
Нов разрив между Мелони и Тръмп
ЦСКА с официално изявление за Фьодор Лапоухов
Канада гледа към елиминациите след 6:0 над Катар!
Обзор на Формула 1 (17.06.2026)
Българският лъв, предаване, посветено на Никола Цолов (17.06.2026)
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026
Иран създава комуникационен канал срещу инциденти в Ормузкия проток. "Не сме предали Хизбула и ливанските ни братя", декларира Техеран
Тръмп: Европа постъпи глупаво, като не ни помогна срещу Иран. Предпочитам икономическа криза пред ядрени оръжия в ръцете на Техеран
ВиК-Благоевград съобщи: Приключи ремонтът на довеждащ водопровод в с. Сатовча
Тръмп: Можем да подновим бомбардировките в Иран след 15 минути, но блокадата се оказа по-ефективна
Volkswagen Group стъпва в Узбекистан с две свои марки