Галена вече е под критичните 40 килограма?

Галена май вече е под критичните 40 килограма. Така изглеждаше фолк звездата на финала на „Гласът на България“ в неделя, когато втрещи публиката с ръце, слаби като солети, и изпита физиономия като на концлагерист в Аушвиц, пише "Уикенд".
Краката ѝ вероятно са също толкова слабички, но не се виждаха от дългия златен тоалет, който бе избрала за последния епизод на състезанието. И това, което се видя от тялото на Галена, предизвика доста коментари – кокалести рамене, тънки ръце и талия като на анимационна героиня.
View this post on Instagram
Хитовата пайнерка, която е сред менторите в музикалното състезание, като че ли вече е по-слаба даже и от Светлана Гущерова, която е известна с пословичната си борба да е точно 40 килограма.
Блондинката, която има три деца от бизнесмена Християн Гущеров, винаги е поддържала желаната фигура с изтощителни диети, но не стига до крайности.
Галена от своя страна пък е споделяла, че спазва хранителен режим и тренира пилатес. Само че рязкото ѝ отслабване в рамките само на няколко месеца тази година подсили слуховете, че се вталява с популярните инжекции за диабетици „Оземпик“.
View this post on Instagram
Галена отказа да коментира тези твърдения, но почитателите ѝ забелязаха, че започна да отслабва съмнително драстично от началото на годината и само за кратко време се втали рязко – с над 15 килограма.
Още през лятото Галена даваше вид, че е свалила десетина килограма. От тогава до сега отслабването ѝ явно продължава, което открай време притеснява почитателите ѝ.
Специалисти също изразяват опасенията си, че певицата е влязла в опасна спирала и трябва незабавно да преустанови използването на инжекциите. В противен случай пораженията за организма ѝ може да са фатални и дори да се стигне до най-лошото. Според някои звездата вече може да е развила лека форма на анорексия.
Прочети цялата публикация



Как Европа, средните сили и Африка могат да изградят нов либерален ред
Рекорд: Измериха най-дългата змия в света (ВИДЕО)
Двугодишна санкция за бореца на ЦСКА Иво Илиев след бурния инцидент на Държавното първенство
Преговорите между Иран и САЩ: наднича ли зад тях Москва?
Христиан Гущеров се срещна тайно с баща си след години отчуждение
Кейт Мидълтън отнесе критики за визията си (ВИДЕО)
Лудогорец вдига летвата: Петар Станич с рекордна цена, интерес от испански грандове
Сектите. За какво да внимаваме
Гърция се готви да изпрати военен контингент в Газа
ЕК публикува доклад за смъртните случаи по пътищата: най-много загиват румънците и българите
Най-новите калциево-йонни батерии са с революционен капацитет и издържат 1000 цикъла
В дронове, използвани от Русия срещу Украйна, има части от няколко европейски държави
Обявиха неучебен ден за всички населени места в Община Руен
Австрия няма да се присъедини към Съвета за мир на Доналд Тръмп
Валежите и бурния вятър оставиха села без ток и затвориха училища в община Поморие
Само на 12: Дъщерята на Ким Кардашиян стартира собствен бизнес
Древна бактерия, открита в ледовете, се оказа резистентна към съвременните антибиотици
18-годишен, който е тичал към сградата на Конгреса, въоръжен с огнестрелно оръжие, е арестуван
Лудогорец вдига летвата: Петар Станич с рекордна цена, интерес от испански грандове