Шефът на полицията в Бяла Слатина се заби с патрулка в "Ауди"

Шефът на районното управление в Бяла Слатина Д. Н. е катастрофирал със служебен полицейски автомобил, съобщава BulNews. Инцидентът е станал в ромската махала на града, на кръстовището между улиците „Родопи“ и „Бачо Киро“ днес следобед. При инцидента няма пострадали хора. По информация на очевидец за Novini.bg полицейската „Опел Астра“, управлявана от висшестоящия униформен, е блъснала „Ауди А4“. След това цивилната кола се...
Продължава
Прочети цялата публикация



Нещо става в Старозагорско: И баба Мария изчезна Снимка
Полицията в Стара Загора издирва 84-годишна жена от Гълъбово
26-годишен моторист пострада, след като се заби в кола в Шуменско
Полицията издирва 62-годишна жена от Старозагорско
Критикуващ Путин руски художник бе застрелян в Полша
Карикатурист, осмивал Путин, е застрелян в Полша
7 месеца след тежко ПТП: Шофьорката, убила студентка от ЮЗУ край Бобов дол, остава в ареста
Русия вербува млади украинки да убиват украински военнослужещи
34-годишен шофьор се заби с колата си в дърво в Старозагорско! Какво е състоянието му?
Диян Божилов ще води Добруджа във Втора лига
До 34 градуса в Русе днес
Руски опозиционни лидери се срещат в Европейския парламент
Новият състав на ЦИК встъпи в мандат, Хорозов оглавява комисията
АПИ започва редица ремонти по основни пътища и магистрали
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Осъдиха пиян шофьор без книжка за причиняване на смърт по непредпазливост при ПТП
Осъдиха пиян шофьор без книжка за причиняване на смърт по непредпазливост при ПТП