Иво Аръков спи само със заможни жени

Иво Аръков не излиза със случайни жени, коментират хора от обкръжението му. Актьорът предпочита богатите дами и се ориентира към такива. Сред завоеванията му са певицата Мария Илиева и милионерската наследница Мика Стоичкова. Настоящата му приятелка Габриела Николаева пък, оказва се, е щерка на заможен пловдивски бизнесмен.
View this post on Instagram
В артистичните среди се шушука, че Иво е забогатял по лесния начин и в момента харчи парите на покойната си съпруга Евгения Браун. Неотдавна Аръков разкри, че е имал брак с хубавата рускиня и е живял с нея в Лондон.
За съжаление, тя починалана внезапно през 2021 година, а обстоятелствата около смъртта ѝ останали неизяснени.
Известно е, че красавицата е била от богато семейство, самата тя също печелела добре като юрист. Запознати твърдят, че Жени и Иво не са имали предбрачен договор, затова той наследил част от парите и имотите, които тя придобила по време на брака им.
Прави впечатление, че напоследък актьорът е сменил стила си и се кичи само с дизайнерски дрехи и аксесоари за хиляди евро. Освен това редовно обикаля по лъскави почивки у нас и в чужбина. Личи си, че стандартът му на живот рязко се е вдигнал.
„Аръков е мъжка златотърсачка. То не беше Мария Илиева, която му дала старата си кола, не беше на Стоичков дъщеря му, не беше някаква рускиня адвокатка то Лондон, която почина и му остави наследство. Сега пък е с дъщерята на пловдивски бизнесмен! Голяма е лисица“, коментира се из интернет форумите.
Списъкът с любовни завоевания на звездата хич на кратък. Най-обсъжданата му връзка бе тези с Мика Стоичкова, но и други бляскави дами са попадали в плен на чара му. Навремето екранният Младен от „Съни бийч“ излизаше с певицата Мария Илиева, която е с десетина година по-възрастна от него. Това обаче не ѝ попречило да се метне в леглото на младока.
Аръков имаше кратка афера и с фаталната Елен Колева. Слуховете гласят, че именно тогавашният любовник на актрисата – Александър Найденов – Майонезата, е поръчал побоя над Иво през 2014 г. Милионерът побеснял, когато научил, че Колева му кръшка, и за отмъщение решил да съсипе и двамата.
Полицейското разследване обаче така и не доказа, че Найденов има вина за злопоуката. След тези драматични събития от недалечното минало Аръков реши да търси себе си и замина за Лондон. Именно там срещнал рускинята Евгения и се влюбил с нея. Тя е и единствената жена, с която е сключвал брак.
След смъртта на Женя актьорът се залюби с пловдивчанката Габриела Николаева, която е само на 20 години и прави впечатление най-вече с огромния си бюст. Той е обвързан с пищната фубавица от около 2 години и разправя, че е много щастлив с нея.
View this post on Instagram
„Откакто я срещнах, съм много спокоен и доволен от живота! Точно от такъв човек до себе си имах нужда! С нея се допълваме идеално!“, разказвал е актьорът.
Актьорът се старае да поддържа мускулите си напомпани, за да привлича женското внимание, пише "Уикенд". Преди време той свали цели 30 килограма със строг режим на хранене и много спорт. НАложило да напълнее заради комедидията „Секс академия: мъже“, а после пък отслабнал заради сериала „Съни бийч“, където играе спасител на плажа.
Прочети цялата публикация



Иво Аръков обикаля на европейското си турне със скъпи маркови дрехи (СНИМКИ)
Иво Аръков с официално обяснение за получените пари от Национален фонд "Култура"
Иво Аръков излезе с официално становище за колосалната субсидия за музикалната му кариера (ВИДЕО)
Синът на Аня Пенчева, Ангел Караньотов, ще се жени
Мария се нахвърли върху бившия си: Той не е никакъв баща!
Фонд „Култура“ дава €320 хил. на продуцент, включително за „лагери“ за песни за „Евровизия“
Алкохол и морал: Една забрана в Сирия породи спорове
Официалното видео на песента, оценена от Фонд „Култура“ на €70 хил.
Константин Кацаров към Иво Аръков: Пинокио, не ме разбирай погрешно! Нямаме нищо лично към теб. Знаем, че си капка в океана и че всичко ти е законно
Калин Сърменов за Иво Аръков: Страховита долност и наглост
Началникът на щаба на американската армия подаде оставка по настояване на Пийт Хегсет
„Вила Ямбол“ спечели рекордните четири Големи златни медала на Vinalies Internationales
Мост се срути на магистрала в Италия (видео)
Къде си, Адаме?
Супер Марио Галактика: Филмът
Изпълнителният директор на "Холдинг БДЖ" издържа само седмица на поста, назначен е нов
Апоел Тел Авив надви Панатинаикос пред множество гръцки фенове в София
Мощни взривове отекнаха в Йерусалим. Израел обяви, че е ликвидирал още един ирански командир
Янаки Милев е полуфиналист на двойки в Санта Маргерита ди Пула