Плевенските полицаи са арестували двамата, подали сигнал за бомба в столичен мол

Плевенските полицаи са арестували двама мъже, които са подали сигнала за борба в столичен мол снощи. Той е постъпил на спешния телефон 112. Извършителите са били открити в дом в плевенското село Опанец, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Задържаните са на 61 години и на 37 години от Свиленград. Те са в ареста за […]
Материалът Плевенските полицаи са арестували двамата, подали сигнал за бомба в столичен мол е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Пияна жена превърна двор в стрелбище в Пернишко, стреля безразборно
27 училища и детски градини са проверени след сигнал за бомба в Кюстендилско
Александър Стоянов: У нас престъпниците са безнаказани, а полицията е проформа
Полицаи помогнаха на изгубен възрастен мъж да се прибере при близките си в Плевен
Заплаха за бомба спря за кратко работата на Районния съд и Районната прокуратура във Варна
Заради сигнал за бомба: Евакуираха Районния съд във Варна (ВИДЕО)
Известен американски предприемач загина с частен самолет при аварийно кацане на магистрала в Тексас ВИДЕО
Взеха книжката на 19-годишна с 10 фиша за нарушения, дрифтирала в София (ВИДЕО)
ОДМВР – Шумен предприема всички мерки за недопускане на водачи, които шофират неразумно и с поведението си на пътя застрашават живота и здравето на останалите участници в движението
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща